• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    pro studenty nebo uchazeče na UHK..

    Já a UHK..

    83 hlasy od 83 respondentů

    rozbalit záhlaví
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    MIISHA: sice ti bohuzel neporadim, ale zkus mozna taky tuhle fb skupinu: https://www.facebook.com/groups/42742552626/ - z tech 1300 lidi se snad nekdo najde.. hodne stesti!
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    Ahoj, UHK sice nestuduji, ale sháním kontakt na někoho kdo dělá v Hradci street art kvůli projektu v Peci pod Sněžkou - nebo někoho na trase ku Peci. Tak mě napadlo, že tady bych mohla uspět. Ocenim, pokud mi pošlete do zprávy. Pokud Vás podobný téma zajímá, klidně podám bližší info taky zprávou. Dík m.
    MRJACKASS
    MRJACKASS --- ---
    ANGEL333: upřímně jsem ještě nepochopil, co lidi na tom Harlem Shaku vlastně vidí...
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    myslim ze tohle se povedlo :))

    UHK Harlem Shake - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=-nh-crhCVcQ
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MYJKA: prislo mi, ze se zajemci vytridi u prijimacek a pak byli vsichni ochotny a mily, kdyz bylo neco potreba, popr. poskytovali kunzultace, pokud mel clovek s necim problemy. naslo se par divnych ucitelu, ale vesmes vse super.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MISHACZEQ: A v pohode?
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MYJKA: ja jsem byla
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Je tu niekto na managemente cestovneho ruchu? :)
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    čus lidi, prosimvás není tu někdo z lonských absolventů grafiky a multimedií, nebo někdo, kdo by mi na ně mohl poskytnout kontakt?mám takovou trochu drzou prosbičku ohledně materiálú z určitýho předmtu ke státnicím:) Kdyby se tu někdo našel, budu mu neskonale vděčná!
    BIDA
    BIDA --- ---
    ANGEL333: no novej,šestý akademický rok...
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    BAREKULA: to je nakej novej obor?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BAREKULA: jojo, letní semestr začíná 11.2.2013 ;)
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    čus, nevite, jestli už od pondelka zacina normalne vyuka na letni semestr?jsem z toho jelen...
    kdyžtak obor grafika a multimedia, nevim, jestli to ma kaszej jinak, dik
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    MRJACKASS: tak to určo využiju :) už ti jdu napsat
    MRJACKASS
    MRJACKASS --- ---
    BARUSSS: Kdybys pak měla nějakej dotaz na tu sociologii, tak mi napiš. Sice jsem terpve v prváku, ale aspoň něco už jsem pochytil :)
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    TOOMIX:
    díky moc :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BARUSSS: "Filozofie" 10:00 místnost A5, "Sociologie obecná a empirická" 11:00 místnost A5; oboje pro bakalářské obory ;)
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    přesně to, ale nechce se mi to zobrazit... V kolik je tam napsaná filosofie a sociologie, prosím ?
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Ahoj, prodím nevíte v kolik hodin je zítra info přednáška na dni otevřených dvěří pro obor Filososfie a Sociologie ? Díky moc. Vůbec se mi nepodařilo zobrazit tu přílohu, co mají na UHK stránkách s harmonogramem.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    Nazdar, tento poklad jsem po dlouhé době objevila ve skříni, tak třeba to někoho zaujme :-)

    Retro oranžová mikina "Univerzita Karlova VŠTJ (Vysokoškolská tělovýchovná jednota) Hradec Králové" s 3/4 rukávy (viz foto). Must have pro všechny hradecké sportovnce nebo sportovkyně. Unisex. Na holku vel. M nebo na kluka vel. S. Celkové v dobrém stavu, jen klasicky sepraná, jak říkám, jde o vintage kousek.
    Cena 450 Kč. Kdyžtak pošta.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam