• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KALHOTKAMUP - metropolitni univerzita Praha
    KORDA
    KORDA --- ---
    Dle mych zkusensti to nikdo nekontroluje a je to jedno. Max. mas u tech mensich skupin neaky % za dochazku.
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    ahoj, prosím někoho, kdo je na MVES (nejlépe prezenčně navazující magisterský), jestli by mi napsal, kolik cca hodin týdně je povinná docházka...díky moc:)
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    prosím vás máte někdo na přednášky Pomahače? Rozumíte tomu člověku? A jak u něj vypadá zkouška formou testu?
    NATALIE
    NATALIE --- ---
    Dala jsem na nastebku ty lidi co tady napsali svuj obor... tak se tam kdyztak pripiste...
    KORDA
    KORDA --- ---
    Vsichni mate prava upravovat home, tvorte co uznate za vhodny.
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    HRANIKA: já jsem 4ESVS_K ;))
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    jsem v prvaku na MVES...prezencni...je tu nekdo odsud:)?
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    KUKATEKK: nechodime spolu do tridy? hehe. MVES 5.r. II. skupina
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    HRANIKA: jsem taky na dálkovým, takže tam znám jednu osobu, s kterou jsem chodila do školy před tím...ale pokud něco, tak dám ;)
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    KUKATEKK: jasne, ale vzhledem k tomu, ze se ucim den pred zkouskou, tak jsem se rohodla tohle neresit. Tak kdybys o nekom vedela, mohla bys mi poslat kontakt do posty? diky
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    HRANIKA: já jsem o tom přemýšlela, ale ten termín je blbej...zkouškový.. ;/
    HRANIKA
    HRANIKA --- ---
    Skvely, diky za zalozeni. Jsem na dalkovym, takze tam moc lidi osobne neznam. Takze hned z kraje se ptam: prisla Vam po mailu nabidka lyzovani ve Francii a uvazujete o tom nekdo? Ja s kamaradem ano, ale bylo by fajn vedet o nekom znamym (nebo z nyxu:) kdo by taky jel. Je to hodne levny, skola se cini a takova nabidka se neodmita;-)
    NATALIE
    NATALIE --- ---
    PJGEPR: hm dik
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    NATALIE:

    doporučuju vyzkoušet "metropolitní univerzita knihovna"
    NATALIE
    NATALIE --- ---
    Prosim nevite tu webovku knihovny?
    NATALIE
    NATALIE --- ---
    KORDA: KOukam... jsem taky v prvaku...
    A nevis jaky jsou stranky nasi knihoovny a kde je?
    Taky me to prekvapilo a kdyz jsem zaznamenala ze se ceka na schvaleni musela jsem to popohnat...
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    Hlásím se do klubu, studentka 1. ročníku magisterského studia obor ES a VS.. nemáte nějaký zajmavý seminárky na téma eu? ;))
    KORDA
    KORDA --- ---
    Zakladatel je v 1. semestru BC. takze moc netusi o cem to vsechno je ale prekvapilo ho, ze tu nic takovyho neni. Tak kdyz budte nekdo chtit prava tak vam je zakladatel klidne preda. Zakladatel o sobe rad mluvi ve 3 osobe.
    NATALIE
    NATALIE --- ---
    no tak konecne zalozeno! Zakladateli dekuju za napad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam