• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    MOODYCAT: já si vždycky vzpomenu na scénu z Pulp Fiction o tom, jak sexy je kulatý bříško na hubený holce, a je to :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TABBY: Hele, nevím, ale pochybuju, že jde si vypracovat takový břišáky, aby dokázaly vmáčknout nějak do těla plnej žaludek. Nějak se mi to nezdá.
    TABBY
    TABBY --- ---
    MOODYCAT: A to se pletes :-) Kdyz je mozne mit takovouhle postavu v 9. mesici (porodila skoro 4kilove dite), proc by to neslo s veceri?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NAVARA: To spolu nijak nesouvisí :).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MOODYCAT: tak víc sportu, aby byly břišní svaly pevnější :p
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ALONSY: No to vůbec není přehnaný, v šatech, co nemají v oblasti břicha deset čísel navíc (ideálně prostě volně nevisí až dolů) pupek hned trčí. True story.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Jsem myslela, že je dost mezistupňů mezi korzetem a pytlem.

    (A tím neříkám, že ty KASUMI šaty vypadají jak pytel, jen ty reakce, že se v přiléhavých šatech nemůžete najíst jsou "lehce" přehnaný)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MONROE: A navíc se v nich nemůžeš pořádně najíst, aby ti nevylezl pupek :).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KLEER: Ale holka má mít dlouhý vlasy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KLEER: však je také má mít :)

    Píšu tam (a s těmi vlasy je to podobné), že jde o moje očekávání - to přeci nijak neomezuje, jak si to ta která ve finále uspořádá. Jediný reálný dopad je, že se mi to nebude líbit, s čímž věřím, že se většina děvčat dokáže nějak vypořádat.... v nejhorším pár slz u zrcadla.
    KLEER
    KLEER --- ---
    NAVARA: supr, ja ale měla na mysli tvoje očekávání, ze volný šaty jsou pro starší a mladší automaticky sahají po obtazenym. to přece neni o veku, nejak mi uniká proc.. To je jak kdyz někdo řekne, ze "holka ma mít dlouhý vlasy" ..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KLEER: Kasumi je mladší než já, takže ji mohu označovat za mladou holku ;)
    KLEER
    KLEER --- ---
    NAVARA: ta poslední věta je teda dost omezenej názor
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    KASUMI: a já nemám tušení, kolik ti je, a normálně se mi to líbí.

    Myslím, že bez hlavy tenhle typ šatů bude povětšinou vypadat na 45+ Věkovou specifikaci jim vždycky dodá hlava a doplňky ;-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    KASUMI:
    Já nad nima včera stála a asi se pro ně zastavím!:-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    KASUMI: ja si myslim, ze saty pekne a treba s nejakou dzinovou bundickou budou vypadat dost mladistve. Taky se mi moc nelibi kombinace dlouhych satu se sakem, ale je to vec nazoru. Zvlast obe veci super.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Myslim si, ze nazivo ty saty nepusobi jak puntickovana zastera stare babicky :) sako jsem nosila, kdyz mi byla zima, jinak bez toho. Saty maji i oranzovoruzovy pasek se zlatym kovanim, na fotce neni videt. Foto jsem se odhodlala sem dat proto, ze podle kolegyn (mladych!:)) to bylo pekne :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: nesedne mi to k sobě barevně a přijde mi, že jsou Ti ty šaty příliš velké (vs vypasované sáčko) - také mi to přijde pro jinou generaci, na mladý holce bych čekal přiléhavější šaty
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KASUMI: Vidim 50letou pani.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KASUMI: líbí se mi to, ale posadila bych na to tak min o 15 let starší hlavu, myslím, že jsme podobný ročník. šaty jsou pěkný, rozsvícení sáčkem by mělo fungovat, mě to ale přijde takový starší. Škoda, že tam nemáš hlavu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam