• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BLOWUP: Supéér brejle hombre ;)
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    BLOWUP: zajímavý, představovala sem si tě naprosto jinak, tak nějak vkusněji a moderněji :) za mě ten oldskůlovej dojem taky tvoří hlavně vlasy a brejle. na druhou stranu už teď rozumim těm nedávno postovanejm "ideálním" ohozům, který si tady, nám ženám, doporučoval :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLOWUP: Uces fakt desnej, shodit hned :). Jinak fajn.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLOWUP: takové trochu zamrzlé, ale když se v tom cítíš dobře tak OK, dnes se chlapi oblikaj většinou hůř
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    na zadost z plena muj vohoz na predvcerejsek ;-)

    bunda: second hand, osmdesaty leta
    jeans: second hand, levi's
    boty: navy boot
    triko: tampa bay lightnings, nhl.com
    brejle: lindberg

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MEANDER: Neni to tak trochu smysl tohohle fora? Nic neni individualnejsi nez jak se kdo oblika a co se mu libi, ne? Dokonce i tehdy, kdyz se nekdo oblika jako cely stado, je to priznakem jeho individuality :) sem preci nikdo nedava nic proto, aby se nedockal zadny reakce.
    To by byla prdel, kdybych sem neco dal ja :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    :)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    KLERENC: A kdyby si vzala barevné boty, tak by dostala kartáč, že je to už moc a že tak barevné šaty by potřebovaly vyvážit nějakým umírněný prvkem :-D Vsaď se.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: I kdyz, ted jsem se na ty saty podival jeste jednou, a na premieru bych je spis nebral. To cerveny co kouka dole pusobi pro takovou prilezitost trochu "levne", melo by to probleskovat pouze pri rychlych pohybech. Na druhou stranu, pri vedomi ze slovo "premiera" muze mit rozsah od "La Traviata v Met" az po "bratranec Fridolin cte na strahovskych kolejich vlastni basne" by se mozna nekde v tom spektru vhodna prilezitost nasla (Rocky Horror Picture Show v hudebnim divadle v Nuslich? To by ty high heels ale musely byt opravdu vrazedne :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BRUSINKA: Na premieru jedine high heels, v pripade tech hezkejch satu bych volil bily.
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    ENIFE: Ptala jsem se i pro to, že to nejsou rozšmajdaný baleríny, ale střihově pěkný boty na mírnym podpatku. Ano, jsou černý a šaty by si víc zasloužily třeba červený obutí, ale i takhle mi přijde jako nadprůměr oproti tomu, co běžně potkávám na ulici.
    Mně zas baví ten zvyk najít na každym pěknym outfitu nějakou drobnou nedokonalost a tu vypíchnout. Pod popisem příšerný si totiž představim úplně jiný boty...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BRUSINKA: perličky jsou taky super :-)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    GENEVIEVE: Diky, na jinou prilezitost rozhodne jo:) tady mam perlicky na krku i v usich, asi neni videt.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ENIFE: Sla jsem do divadla na premieru, tudiz jsem barevnejsi zavrhla, a nejsou to baleriny, maj podpatek. Co by sis k tomu predstavovala?
    ENIFE
    ENIFE --- ---
    KLERENC: Typickej (ceskej?) zvyk ke vsemu obout baleriny. Nelibi se mi to. Slecna si vezme divoke, barevne saty a zabije to cernymi cosi. Je to nuda
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    ENIFE: Co je na těch botách příšernýho?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    NAVARA: Jak to dáváš?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BRUSINKA: šaty jsou naprosto boží, miluju tenhle styl :-) možná bych se nebála přidat nějaký červený přívěšek nebo malé korále :-)
    ENIFE
    ENIFE --- ---
    BRUSINKA: Prima saty, boty jsou priserne.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: Blbost.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---

    ten spity vzor jsou male bile a cervene kotvicky
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLONDYNKA: proč ma potom Petra Kvitova takové pandero?
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BLONDYNKA: mám rozestoupené břišní svaly. Když nejím, mám pas vosí, jakmile se najím, vypadám velmi těhotně. Ani špeky nepotřebuju. A cvičit můžu, jak chci :-(
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TABBY: Ta ale nutila i to dítě dělat v břiše sklapovačky, aby nezabíralo moc místa, ne? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam