• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JIGGYBIGGIE
    JIGGYBIGGIE --- ---
    Holky, jedinej kousek. sekáč outlet mezi i.p. a mírákem. Doporučuju a jsem nadšená. Spousta šatů
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENEVIEVE: Puntíkované, jsou krásné a střihově ti fakt líp sedí. V šatech se hlavně musíš cítit dobře.
    Jednou jsem dostala radu, že na důležitou schůzku, jednání, státnice, cokoliv je dobré si pořídit/obléct spodní prádlo, ve kterém se cítíš dobře a sexy.....není to vidět a zvedá to sebevědomí :) Ozkoušeno u mých státnic, fakt to funguje.
    ISHA
    ISHA --- ---
    JIGGYBIGGIE: Krásný šaty! Taky se přidávám s otázkou, odkud jsou :)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Che, u nás na FF UK řada vyučujících vlastní jediné (zpravidla) manšestrové sako, které v případě státnic kombinují např. s teniskama. Bála bych se obléct moc formálně, aby vzniknuvší kontrast nebyl příliš nápadný, řešit materiál by mě asi nenapadlo :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    JIGGYBIGGIE: Kde, kde? :) Nutne potrebuju...
    BRIOSO
    BRIOSO --- ---
    GENEVIEVE: Jestli ty puntíkovaný jsou z F&F asi před 2 lety, tak je mám taky a jejich materiál mi nepřijde na obhajobu úplně dobrej. Jsou to prostě letní šaty. Byť na té historii se to asi snese :-) Já jsem teda spíš za černý.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Tak pak jsou puntíky v pohodě :). Ale dala bych je spíš bez bílého sáčka, to už vypadá hodně letně a á la "zahradní slavnost".
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    studuju historii na UPOL, takže žádný extra ofiko, vsadím se, že minimálně jeden vyučující přijde v džínách. Můžu k puntíkům přidat sáčko, bílé :-)

    Hlavně je to jenom obhajoba. O týden a půl později mám státnice, které pojímám formálněji. Není k tomu žádný předpis nebo důvod, spíš vnitřní pocit :-)
    JIGGYBIGGIE
    JIGGYBIGGIE --- ---
    kočičí hlavy, 250 kč



    JIMX
    JIMX --- ---
    GENEVIEVE: Taky záleží na škole ... jestli je to třeba právnická, tak rozhodně černý ... jestli umělecká, tak rozhodně puntíky ... jestli něco mezi, vzal bych černý :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    GENEVIEVE: puntiky, jestli se v nich citis lip, tak neni co resit:)
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    GENEVIEVE: puntíky určitě
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GENEVIEVE: Cerne jsou urcite formalnejsi, takze bych volila ty.
    Nevim, jak je to u vas ve skole, ale u nas zenske atributy znaci nizkou inteligenci, takze ja vzdycky na zkousky a statnice chodim v sedym kalhotovym kostymku, s drdolem, aby nebyly videt vlasy, a minimalne namalovana :). Saty bych si nelajsla.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Černé.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    GENEVIEVE: tak nějak bych ty puntíky nechala spis na rande, a na obhajobu si vzala ty formálnější (i když jsou prilis krátké)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    TABBY: :-D upřímně doufám, že ne, nemám úplně mizerné hodnocení :-D a díky, beru puntíky :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    GENEVIEVE: Rozhodně puntíky. Ty černé jsou jak na funus (což obhajoba DP být klidně může, ale proč předbíhat, že ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GENEVIEVE: puntíky bych dala určitě, jsou moc hezké.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GENEVIEVE: Puntíky
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    černé, nebo puntíky? v puntících se cítím asi lépe, mají lepší střih na mě, byť by se hodilo udělat nějaké záševky na prsou, nějak divně trčí, ale to tam nikdo zkoumat nebude. Budu mít asi drdol nebo cop, samozřejmě silonky, lodičky, nějaké jemné perly do uší a na krk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam