• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BELO
    BELO --- ---
    ASAFA: Hele uchylorde, predstavuj si prdelku nekoho jinyho, ok? Ta ma je rezervovana pro mou zenskou a ne pro umolousane turbohonice tveho typu.
    TABBY
    TABBY --- ---
    ASAFA: Asi takhle?

    ASAFA
    ASAFA --- ---
    BELO: áha, tak už vidím odkud vítr vane. iq tykve. tak se vem leginy a nezapomen na kabelku. zase se někdy nahod at se můžu pobavit. určitě máš v těch kalhotech sexy prdelku.
    BELO
    BELO --- ---
    ASAFA: Libi se to tvy mame.
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    BELO: řekni mi, co vede chlapa nasoukat se do takhle těsnejch kalhot v kterejch nejde udělat ani krok? krom toho že vypadáš jako buzna teda, to vynechme úplně.
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    LYRA: hříšné!
    LYRA
    LYRA --- ---
    nedělní outfit do kostela

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    tou fotkou jsem zkusila naznačit, že se můžeme opět vrátit k tématu klubu :-) nechcete sem radši hodit nějakou fotku vašich outfitů?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MALKE: to bude jen nějakej pozér...
    MALKE
    MALKE --- ---
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ze svatby ve Francii
    BELO
    BELO --- ---
    MALKE: Diky mamo. Ty tomu zase rozumis. Zamacknu slzu a budu se tvarit hrde :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    BELO: A dyť si nos, co tvé srdce ráčí. Ptal ses, jestli cajk, tak holt ne. Pokud se chceš líbit víc ženskejm, vyměň kalhoty. Pokud je to statement, přestaň pyskovat a tvař se hrdě. Rebel není kurva, nemusí se líbit všem.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SARAJ: mohli by to dát dohromady s Karkulkou, mají podobné reakce... :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BELO: pripominas mi pubertacku co ji kamoska nepochvalila novou kerku na prdeli.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    BELO: hele, nos si co chceš... to by ti v kalifátu černé vlajky asi neprošlo a zaplatil bys za to asi hůř než pár mínusy. :)))

    drtivá většina skin a tight věcí vždy zdůrazňovala mužnost... tedy svalstvo. buď jsou tvé kalhoty málo tight a nebo tam není moc co vystavovat a signalizovat... a nebo je dnes v kurzu a sexy ukazovat, že "tu ženu přes práh do nového bytu nepřenesu"
    LYRA
    LYRA --- ---
    BELO: hele pokud je ti "náct" tak prosím, pokud ovšem "cet"... různým lidem se líbí různé věci. sestimsmiř
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    BELO: prostě místním děvčatům necukáš pysky, zato chlapcům cukáš koutky. to není o ideologii, smiř se s tím...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BELO: hele rekni mi uprimne, nosil by tohle Johny Depp? nenosil, tak vidis :)
    BELO
    BELO --- ---
    Připomináte mi tu moslimské fanatiky ze skupiny ISIS. Děkuji, ale islám v ČR nechceme! http://www.dailymail.co.uk/...en-caught-wearing-SKINNY-JEANS-having-music-mobile-phones-smoking.html #svobodastrihu #tesnekalhotyvolnemyslenky #zapadnihodnoty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam