• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JUGI: pokud vim, stylove valky se vedou u polo tricek hlavne kvuli tomu jestli limecek stoji nebo ne, zapnuty knoflicky nosej jenom americky duchodci :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MONOTYPEK: Svlíknout a znova :)!
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    brzke ranni urban camo :)

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JUGI: Nene, u tohoto stylu "dělám ajťáka ve firmě, ale vzal jsem si tričko s límečkem namísto obyčejného reklamního, aby to nebylo poznat" to vůbec nevadí.
    SMETY
    SMETY --- ---
    JUGI: Táhneš z baru? Určitě ne...
    JUGI
    JUGI --- ---
    Neni blbe mit vrchni knoflicek u tricka s limeckem rozepnuty?

    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    MONROE: to nejsou kalhotky
    EDERA
    EDERA --- ---
    SMETY: Být můj syn, tak Tě sprdnu, proč nosíš podvlíkací tričko jako svrchní vrstvu.:-) Ale peklo to rozhodně není, do vlaku dobrý.
    SMETY
    SMETY --- ---
    JAFROST: Nebo vůbec pořídím obojí, abych teda nechodil jak buran. Mě napadá, že posledně jsem zas slyšel "Proboha v jakým sekáči se to oblíkáš?" Ono jestli to nebude stylem. Přijet v triku s logem adidas, jeansech lee a už by byla husa nastole se šesti a zelím.

    Pásek jest a ty boty co tu proběhly se mi líbí, ale ruku na srdce, k těm modréjm pláťákům je asi nosit nebudu :-)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    SMETY: no a nebo to udělej možná levněji a pořiď si černej pásek...
    SMETY
    SMETY --- ---
    MOODYCAT: Kelly Family, asi mě zas tolik nezaujali, aby tam ta asociace byla :-) A za tip na boty díky!
    SMETY
    SMETY --- ---
    MOODYCAT: No ten naramek není úplně modni doplněk tj fakt. Co za boty doporučuješ, když už jsme v tom.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    SMETY: Na ostudu mi to nepřijde, takový normální vohoz. :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SMETY: proč nosíš kalhoty, který ti dělají dojem krátkých hubených křivých nožiček?
    (Já vím, asi jsou módní a tak všude mají jen ty.)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Po nějkém delším čase jsem se stavil dnes za mámou, která hned z první, že ji ve svém outfitu dělám ostudu, proto prosím o zhodnocení.. :-) přidávám, že jsem volil úbor na dvouhodinovou cestu vlakem a byl opásán ještě dvěma taškami ntb + sportovní taška.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LORAIN: 1) V pohode 2) Urcite cerne doplnky 3) Cerne boty na klinu budou hezky
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LORAIN: 1) podle mě na svatbu úplně ideál, 2) bordó klidně, nevím, proč by ses musela držet černé, 3) to záleží na tom, jak to bude působit celkově přímo na tobě.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Potřebovala bych poradit s těmito šaty.
    1) jsou moc světlé na svatbu? aby neurazily nevěstu. Pokud náhodou obrázek klame, je to velmi světlá růžová.
    2) doplňky (boty, kabelka, případně sako, pashmina apod.) vzhledem k černé gumě v pase nejlépe černé nebo je možná i jiná barva? ráda bych třeba aspoň bordó
    3) boty - terén bude štěrkovitý, což vylučuje jehly a jiné tenké podpatky. Přesto bych ráda byla vyšší - nebudou k tomu boty třeba na klínu nebo tlustém podpatku působit moc humpolácky?

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: aha! :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MADIETTA: Tepelnej komfort je značně indivindi věc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam