• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    AIJA
    AIJA --- ---
    NANTHEI:
    I podle nenavazujícího vzoru u té delší strany je vidět, že kolová není.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    AIJA: "divně asymetrická" zní skvěle :D ta sukně je kolová, takže je z velkého množství materiálu a ty "sklady", to jak to mám zrovna na sobě a perspektiva budí dojem, že je to u levého kolene nejkratší. není.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NANTHEI: tilko zastrceny by zlepsilo proporce, ale jinak ok
    AIJA
    AIJA --- ---
    NANTHEI:
    Ta sukně je asymetrická nějak divně, to spíš někdo neuměl ušít, ne?
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    NEI: Lindex 3 roky zpátky. nevypadalo by to hezky, protože to tílko není elastické a navíc je mi poměrně volné. jinak bych byla taky pro.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LYRA: Ono je to spis presne naopak: pres tyden se nosi kosile, a pro "casual friday" je to polo jeden z unosnejch kompromisu.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    GEY_KO: uhodla ,) sel jsem rano s odpadem a hodil na sebe stare kratasy, ve kterych se vrtam v kole. aspon jsem zjistil, ze ty platene cerne nike jsou reflexni ,)

    minusy zaslouzim. potkal jsem souseda po nocni a vydesil ho :))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: obcas si zapominam vzit mobil, obcas oblicej. To je to ranni vstavani
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BRUSINKA: zapomněla jsi na make-up :)


    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    MONOTYPEK: to nemyslíš vážně, že ne?)!
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Tak ja plynule prejdu aspon k nejakym fotkam, at muzem opustit tema zehleni. Golfovy outfit z minuleho tydne, kdy jeste nebylo takovy vedro
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    cink
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEANDER: Já ne. Jediný můj koníček a náplň volného času je žehlení.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Tak ze sušičky to je něco jiného, než když vypereš na max otáček a pak to nahážeš na sušák...
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ACIDQA: A mně je úplně jedno, jestli to někdo pozná nebo ne. Mám jiné koníčky :-D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ACIDQA: My nezehlime. Ja to neumim a nebudu svou zenu nutit stat u zehliciho prkna. Ze susicky to tahame nezmuchlane, nepoznas nic.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ach. Už tady chybí jen: "Já nežehlím nic, ale umím to prádlo pověsit tak, že ani nepoznáš, že žehličku nemám."

    Jasně, že poznám.
    JUGI
    JUGI --- ---
    Ano, nevim o golfu toho moc, nebavi me, ptze me zehlicka pali a smrdi :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    JUGI: To se navic imho docela pletes. Ke golfu patrila etiketa vzdy, driv, nez se do nej vubec zeny pustily:) A k tomu proste patri i to, jak se chovas, i to, jak vypadas. A neni to o znackach, je to o cistote a upravenosti.
    LYRA
    LYRA --- ---
    Navíc ještě nikdy žádnému muži neupadla ruka, když do ní vzal žehličku
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    JUGI: Tak si to predstav v jakykoliv jiny situaci - jednani, pohovor.. prijde ti neupravenej clovek. Ja bych si teda urcite pomyslela, jestli mu na tom zalezi tak malo, ze neni ochoten venovat deset minut tomu, jak vypada. A golfovy obleceni je samozrejme na upravu snazsi, protoze jsou to jine materialy, nez normalni kosile.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam