• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCIASHECK: :D :D :D Šílená ortopedka: "Všichni lžete, všichni máte protézy, všichni!!!"
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: Nevim, do jakeho oboru smerujes, ale zkus se vyhnout ortopedii. Asi by nemylo optimalni rict pani, kterou boli koleno, ze ji to nemuze bolet, kdyz ma protezy :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOIRAIN: Ohromně mi ho to obohacuje.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOODYCAT: v tom případě gratuluji, to je k životu nezbytná schopnost
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOIRAIN: Možná mám speciální čuch na protézy ;).
    ISHA
    ISHA --- ---
    TATEREZA: myslím, že k tomu jdou jak tělový, tak černý, jen ty boty bych taky vyměnila
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOODYCAT: ti nevím, ale jestli poznáš, že má punčocháče a ne holý nohy, tak holt vidíš mnohonásobně lépe, než já
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TATEREZA: protezy nevidim, ale s cernejma souhlasim. prijde mi to kratky na telovky. ale jinak peknej vohoz!
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    TATEREZA: zvol jiný boty, tyto ti hodně zkracují nohy.
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    MOODYCAT: jo, to nevyvracim. já tělový začla nosit poprvé až letos, vždycky jsem se jich trochu štítila, ale musela jsem uznat, že jsou decentnější k některejm modelům..jakože ve volnym čase bych je neoblíkla
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    TATEREZA: s černejma by to podle mě bylo úplně ok.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TATEREZA: Tady jsou ale zrovna přesně vidět ty protézy :).
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    tak s tělovejma punčochama, tohle by snad ani nešlo jinak. moc křiklavý abych do toho loupla ještě barvný punčochy a moc krátký, abych k tomu neměla vůbec nic

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: hezký a elegantní boty si tedy představuju dost jinak...

    MAR_TINA: moje zatím jediný crocsy (bohužel červená není tak jasná, jak je na obrázcích)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TEEAK: jé, první hezký crocsy :)
    Na cestu v dešti z domova do práce v dešti mi přijdou hezký gumáky ok, angláni je taky nosí furt. Ale možná jsem ovlivněná tím, že bydlíme v bažinách. :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    JUGI: protože kaluže .. neasi! :D .. já měla dneska tyhle:
    http://image.rakuten.co.jp/jack-surf/cabinet/crocs/10cbjt-yel.jpg?_ex=128x128

    rozhodně se za ně nestydím a lidi jsou buď hrozně rozněžnělí, že to krásně rozbíjí tu hnusnou šeď, nebo na to nic neřeknou .. a pozitivní ohlasy sbírám často i od cizích lidí, čili nemám důvod se domnívat, že je to nechutný, či jakkoliv jinak společensky (na běžné nošení) nepřijatelný .. btw: jsem se narodila, vyrostla a žiju celej život v Praze ;)
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    BLONDYNKA: mám kožený baleríny s příjemnou měkkou podrážkou a tvar drží. Mám i dost bot na podpatku, ale momentálně mám období, kdy se na ně nemůžu ani podívat..
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLONDYNKA: vzhledem k tomu, že do Brna jezdim pracovně, tak Brno nevadí
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: ten má nelodičky celkem ok, ale lodičky jsou imho názornou ukázkou předražený fušeřiny
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: pozor ale na opravdu dobrý změření - mám od něj vysoké boty, které se nikdy nerozchodily :(
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    LUCIASHECK: Ben Hrubeš.
    citróny - lodičky vel.38 / Zboží prodejce Ben Hrubeš | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/citrony-lodicky-vel-38-6357596
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam