• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    ELGEMA: asi zkracujou a je pravda, že mám už beztak krátký.
    BLONDYNKA: ale že by byly strašidelný, to teda nevim. obyč černý kotníkovky pro případ, že bude lejt jak včera. Vždť nejsou na fotce skoro vidět jako:)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LUCIASHECK: :D :D :D Šílená ortopedka: "Všichni lžete, všichni máte protézy, všichni!!!"
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: Nevim, do jakeho oboru smerujes, ale zkus se vyhnout ortopedii. Asi by nemylo optimalni rict pani, kterou boli koleno, ze ji to nemuze bolet, kdyz ma protezy :-D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOIRAIN: Ohromně mi ho to obohacuje.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOODYCAT: v tom případě gratuluji, to je k životu nezbytná schopnost
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOIRAIN: Možná mám speciální čuch na protézy ;).
    ISHA
    ISHA --- ---
    TATEREZA: myslím, že k tomu jdou jak tělový, tak černý, jen ty boty bych taky vyměnila
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOODYCAT: ti nevím, ale jestli poznáš, že má punčocháče a ne holý nohy, tak holt vidíš mnohonásobně lépe, než já
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TATEREZA: protezy nevidim, ale s cernejma souhlasim. prijde mi to kratky na telovky. ale jinak peknej vohoz!
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    TATEREZA: zvol jiný boty, tyto ti hodně zkracují nohy.
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    MOODYCAT: jo, to nevyvracim. já tělový začla nosit poprvé až letos, vždycky jsem se jich trochu štítila, ale musela jsem uznat, že jsou decentnější k některejm modelům..jakože ve volnym čase bych je neoblíkla
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    TATEREZA: s černejma by to podle mě bylo úplně ok.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TATEREZA: Tady jsou ale zrovna přesně vidět ty protézy :).
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    tak s tělovejma punčochama, tohle by snad ani nešlo jinak. moc křiklavý abych do toho loupla ještě barvný punčochy a moc krátký, abych k tomu neměla vůbec nic

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: hezký a elegantní boty si tedy představuju dost jinak...

    MAR_TINA: moje zatím jediný crocsy (bohužel červená není tak jasná, jak je na obrázcích)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TEEAK: jé, první hezký crocsy :)
    Na cestu v dešti z domova do práce v dešti mi přijdou hezký gumáky ok, angláni je taky nosí furt. Ale možná jsem ovlivněná tím, že bydlíme v bažinách. :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    JUGI: protože kaluže .. neasi! :D .. já měla dneska tyhle:
    http://image.rakuten.co.jp/jack-surf/cabinet/crocs/10cbjt-yel.jpg?_ex=128x128

    rozhodně se za ně nestydím a lidi jsou buď hrozně rozněžnělí, že to krásně rozbíjí tu hnusnou šeď, nebo na to nic neřeknou .. a pozitivní ohlasy sbírám často i od cizích lidí, čili nemám důvod se domnívat, že je to nechutný, či jakkoliv jinak společensky (na běžné nošení) nepřijatelný .. btw: jsem se narodila, vyrostla a žiju celej život v Praze ;)
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    BLONDYNKA: mám kožený baleríny s příjemnou měkkou podrážkou a tvar drží. Mám i dost bot na podpatku, ale momentálně mám období, kdy se na ně nemůžu ani podívat..
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLONDYNKA: vzhledem k tomu, že do Brna jezdim pracovně, tak Brno nevadí
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: ten má nelodičky celkem ok, ale lodičky jsou imho názornou ukázkou předražený fušeřiny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam