• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIO
    GIO --- ---
    JUGI: velikost pohodlná, to ma krátké rukávy
    JUGI
    JUGI --- ---
    milfteen image hustej, slazený ale velikost oděvů bych zvětšil kvůli tvému pohodlí, džíny méně rozervané, ale jinak dobrý
    GIO
    GIO --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FEFERONIE: Pěkný :)! A což o to, dneska je to adekvátní i v tomto pražském "létě" :).
    BONIE
    BONIE --- ---
    DEB: mě teda teď uhranula jedna ženská v takové podobné sukni jako mám na té první fotce, hodně kolová, jasně žlutá, mohla jsem na ni oči nechat.. takovou chci mít! jinak ty boty jsou jediná žlutá věc, kterou mám.. obecně se do barev spíš nutím .)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Jedu do zimy

    BONIE
    BONIE --- ---
    něco za poslední tři dny..





    KASUMI
    KASUMI --- ---
    QWITI: DEKUJU TI, prave jsem na mango online nechala nekolik tisic :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    QWITI: Krasny, tak ty stoprocentne :) Moc se mi libi strih na zadech :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    QWITI: Za me dobry :) jak jsou dlouhy?
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, nevideli jste nekde prodavat takove saty? Budu vdecna za jakekoliv tipy:)
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    ISCH: Nikoliv, brazdim nabrezi v jinem meste.
    ISCH
    ISCH --- ---
    XENOEKIE: nejelas ráno po Nábřeží kpt. Jaroše?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    XENOEKIE: Pekne ladis s kolem, supr :)
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    Vohoz na kolo a zároveň do práce

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CMLKA: Pod kalhoty ráda, k sukni ani s pistolí u hlavy.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ja teda priznavam, ze nosim dost podobne taky, dokonce vetsinu zimy, ale jak bylo receno pod kalhoty...obcas teda k sukni, nicmene nemam z toho nejlepsi pocit :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TATEREZA: neco nehraje s proporcema. Ty cerne pruhy s tema botama zpusobujou ze ty nohy pusobej kratsi nez vlastne jsou. Myslim si, ze treba o neco delsi saty s pruhem v pase by ty nohy mozna udelaly delsi, nebo halt jiny boty. Ty boty ty nohy zkracujou mimochodem pomoci stejnyho mechanismu jako se to deje s leginama ;-)

    A obecne, problem techhle fotek mobilem je pohled zeshora sirsim uhlem, ten dela nohy vzdycky kratsi. Chces li mit nohy na obrazku delsi, fot zhruba od pasu. Krome toho je vzdycky vyhodnejsi ukazat nohu mirne ze strany. jednak jeji tvar pusobi ze strany stihleji, a krome toho je videt podpatek ktery ji taky spis prodlouzi.
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    TATEREZA: to nejsou boty na léto...a k sukni nesluší ani gazele s nohama až na zem...
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    TATEREZA: to pracuješ někde v muzeu, kde je v červnu taková zima, že jsou potřeba kotnikove boty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam