• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: ale podpatky si necham!:)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Super!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ACKO: vyletnene jsem mela na kole pred timhle.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Náhodou šaty jsou pěkný, snad nejsou všechny ženský tak zamindrákovaný, že když přijde na pohovor mladá holka s pěknou postavou, tak jí nevezmou. A pokud jsou takové, tak snad v takové firmě raději nepracovat. Ale upřímně řečeno v těchhle horkách bych brala na sebe něco vyletněnějšího.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SOLEI: tohle jsou pouzdrovky, jen ja mam do nich krivky, ehm.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Jo, to já taky :).

    LYRA: Ono je slušet a slušet. Slušet v rámci "neurazí, nenadchne" a pak "mega kočka se super postavou v perfektínch šatech". Žen, co to druhé skousnou, je málo (neříkám, že neexistujou, jen je jich málo).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ:sluší, moc, ale ukazujes moc hole kůže a navíc bezchybné, to se trestá, nemáš nějaké pouzdrovky?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    me teda tyhle rady ze je to moc a ze podpatky ne a podobne dost strasi... Co je sakra spatne na tom ze vypada dobre a trochu to podpori?
    Pak to na tech ulicich vypada tak jak to vypada....
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Jestli vy ženy si tady do ostatních žen hlavně něco neprojektujete.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SARAJ: Zbytecne riskujes:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    PAJUSAK: dekuju.
    LYRA
    LYRA --- ---
    MOODYCAT: konzervativní ano, ale proč co by nemělo slušet? Zvlášt pokud má jít o místo, kde se očekává i nějaká schopnost (sebe)prezentace
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT:
    LYRA:
    oki, dik.. tesim se na den, kdy tohle projde zmenou:)

    JAKE_UP: dekuju.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MOODYCAT: na to jsem taky chtěla upozornit, šaty z hlediska "slušnosti" jsou naprosto v pořádku, ale i bez hlavy je vidět, že jsi krásná ženská a to v téhle době bývá trnem v oku ostatních žen :D
    SARAJ:
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ: Je to v pořádku.
    LYRA
    LYRA --- ---
    SARAJ: sedí ti moc pěkně a jsou pěkné, ale pro danou situaci imho naprosto nevhodné
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: No právě, je vidět, že ti sedí a moc sluší....paradoxně právě proto bych si je nebrala :D.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: hm, vtipne je, ze tohle jsou proste office saty, dobra latka, dobrej strih co mi sedi.. a vysledek je ten, ze nevim, jestli si je muzu vzit:) dik
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FEFERONIE: Kdybys měla na sobě nějaký normálnější kraťasy, než tátovy džíny ustřižený nůžkama na papír, tak super :).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Jo, no, na pohovor k ženský bych si vzala něco, v čem budeš spíš vypadat hodně konzervativně, než žě ti to bude mega slušet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam