• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MIORIEL: Skúsila by som akúkoľvek neónovú farbu:
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SARAJ: jsi rikala, ze se chystas na svatbu, ne? tohle je celkem fajn kombinace - http://www.dressforthewedding.com/red-orange-bridesmaid-dress/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MIORIEL: jestli je unosis, tak si porid psanicko a boty - namorni modra, jinak pujde i svetle hneda - na opalenou kuzi .. bile paskove boty taky.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MIORIEL: Co zkusit tmavě modrou? Nebo ještě veselejc hot pink? :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, prosim o radu:
    jakou barvu bot byste poradily k temto satum v barve grapefruit(ve skutecnosti jsou vic syte, do oranzova):
    Překřížené šaty s řasením - Žena | MANGO
    http://shop.mango.com/..._51&n=1&s=prendas.vestidosprendas&ident=0__0_1436348224572&ts=1436348224572

    Nechci klasicke kombinace s nude lodickami nebo lodickami v te same barve, ale nejak me nenapada doplnkovy odstin k teto barve. Jednalo by se o klasicke lodicky na vyssim podpatku. Predem dekuji
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    BLONDYNKA: Zrovna ty mas na odivani do prace dost specificke nazory, takze nevim, jestli by si tebe mel kdokoli brat jako poradce. Ostatne vzpomen si, v cem jsi sama prisla na svuj pohovor. A jak pak dopadl.
    ARALIKA
    ARALIKA --- ---
    MIORIEL: zkusim najit, ale jsou to paskove hnede, podpatek sirsi - obrad byl na ostruvku u rybnika, takze abych nikde nezapadla :)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    SMETY: vidis to, a ja si rikam, proc ji to tak slusi:P

    Jinak ale na auto jsem vubec nezaostrila:)
    SMETY
    SMETY --- ---
    MIORIEL: Porsche, slusi kazdemu :-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ARALIKA: nadherne saty. Boty nejsou moc videt, nemas fotku s nimi? Cerpam inspirace, take musim vymyslet vohoz na svatbu
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: tak ja si ty saty vzala. Citila jsem se dobre, slecna managerka byla moc prijemna, takze za me vyber OK. Jen to vedro:)

    Jinak WOW, celkem me prekvapuje kolik reakci muzou vyvolat jedny saty. Diky za ne - na obou stranach.
    NAVARA: jo, okopavam v nich jahody s rajcatama...cekam kdy zacnes prispivat do spravne padnoucich podprsenk.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLONDYNKA: od koho myslíš, že mám ty mínusy já? Asi nějaká vulva invidi.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BLONDYNKA: No to ti gratuluju.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Je uz takovym traidcnim znamenim, ze jakmile prijde Blondynka, tak konci diskuze :D.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Me ty reci o zakomplexovanych zenach, co nevezmou zenskou proto, ze je pekna pekne lezou na nervy. To platilo v devadesatym druhym ne?:) urcite bych se tomu nepodrizovala, jestli to tak opravdu nekde je.
    Delam v pharma businessu a u nas se proste nosi sukne ke kolenum a silonky i v lete. To ale neznamena, ze to nemuze byt sexy. Podpatky frci az do nebes a vzhledem k prepaleny klime se tu nejaky odhaleny tela nevyskytujou. Obecne je to o tom, co a jak ve firmach nosi vedeni bych rekla..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: tamty se mi líbí více, ale tohle skutečně lépe sedí k "učitelce" :) tohle ovšem snad ledatak na zahradu k okopávání rajčat :p

    BLONDYNKA: ty se ale zaměstnáváš sama, max riskuješ jednoho klienta, ne zaměstnavatele?

    SARAJ: drahá trubka? :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: Tak na budování pres vzhled jsem už lehce mimo a lacina trubka taky nejsem:)
    ARALIKA
    ARALIKA --- ---


    ze svatby o vikendu
    SMETY
    SMETY --- ---
    BLONDYNKA: Haleluja.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BLONDYNKA: jak vidíš na reakcích na Sarajin ohoz, je nyx plný zakomplexovaných debilů. Jaké překvapení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam