• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    VON_GILOTINE: Rozhodně to tak nevidim. Když dojde na věc, tak je velký nádobí fajn, ale aby se pinďour rýsoval přes slimky, které jsou ještě jakože "in" a naschvál, jak píše nositel? Ani náhodou... je to stejnej trapas, jako cameltoe (nikoliv jako velká prsa, jak píšeš...) Na rozdíl od cameltoe, nad kterým si chlap asi zaslintá je pindík spíš leda k pousmání...

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: za to on nemuze ale, geny jsou geny a je to jako stezovat si holce co ma sestky, ze je pres obleceni poznat ze ma prsa...
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    TOOMUCH: Nemůžu si pomoct, ale ten rozkrok na mě kouká.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    slim is in

    TERRA
    TERRA --- ---
    SRETSIS: Reklamka jooo:-) tak za kolik ten haderek prodavate?
    slusi ji to
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Děkuju za názory, moc jste mě potěšili. Náušnice pořídím.

    ANICKAJEDNICKA: Máš pravdu, ta cigareta ke mně nepasuje, brzy však i cigára zařadim mezi svoji minulost.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SOLEI: to jsem si rikala taky -s rostoucim brichem se pekne zveda predni dil, az je v rovine se zadnim, parada :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SRETSIS: me to pripomina tehotenbske šaty usite tak aby šly nosi t i po porodu
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: v téhle variantě to zepředu vypadá efektně, ale z boku je to teda megadivný.....
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    MADIETTA: Jj, přesně tak. Jako vypadá to líp, než na tý fotce, kde to má ještě rozvázaný. Ono to pak udělá takový hezký sklady. Ale ta první varianta je určitě hezčí.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SRETSIS: Takže v obrácené variantě jsou vzadu kratší? To mi nepřipadá slušivé. Ta první varianta jo.
    HANELA
    HANELA --- ---
    KAIAFOX: moc Ti to sluší, ale ani bych si nevšimla, že jsi tehu :-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Zepředu jsou dlouhý a mají kulatý výstřih, co je teď na zádech. Na sobě je nemám, ale tady je foto z FB projektu City Souls, pro který je navrhla Hanka Frišonsová. Jen nejsou ještě uvázaný.

    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SRETSIS: Muzes hodit fotku te druhostranne varianty? To si nejak neumim predstavit. Dekuju
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Fotka špatná, šaty lehce zmačkané, ale já je prostě miluju.) Dají se nosit oboustranně, mají supr kapsy a mám moc ráda tuhle barvu.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    ANICKAJEDNICKA: jaky svet, takove vily. Ale popravde jsem si ciga vubec nevsimla
    ANICKAJEDNICKA
    ANICKAJEDNICKA --- ---
    MIORIEL: (jj, vila s cigaretou, to pasuje:))
    ZARA
    ZARA --- ---
    IRINASH: mozno iny ko cierny opasok? cerveny, zeleny....inak ok
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    IRINASH: mne nechybi nic, je to bomba! Vypadas jako vila:)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    IRINASH: ano, ano. Neprijde mi, ze neco chybi. Mozna jen jak pise WITCHIE nausnice:

    ale nic vic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam