• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: to doroste zase do krásy.
    Manžela zrovna zprasila venkovská kadeřnice tak, že nejdřív počká měsíc dva, aby bylo v čem rovnat :/.

    NIGHTFURY: ale každá, která se tím taky chlubí, je má :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Kenzo umí i účesy bez pruhů a ofiny ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: ještě netuší, jak jsem zatvrzelá. :P
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLOWUP: já to obvykle nosívám o notný kus delší, viz MADIETTA. Leč když jsem byla předposledně u kadeřnice, nebyla tam ta moje obvyklá a její náhradnice mi tento superjednoduchý střih dokázala zprasit takovými zuby, že jsem pak musela jít znovu k té svojí a na to, aby mi to srovnala, padlo skoro 15 cm. :/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: jo, Kenzí ofinu a barevné pruhy na každou nyxačku!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GRANTORINO: nechci, aby mi něco vymýšlel profík. Chci krátké mikádo. Je to tak těžké pochopit? Nebo to mám napsat velkými písmeny?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MEANDER: protože mně by strašně slušela ofina, že. Vidím, že nemá cenu žádat, abyste s tím přestali. Tož prosím, když vás to baví.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEANDER: já v tom krátké oškuby s neustálou nutností o to pečovat vidím taky
    Na vlasech bez kadeřnické kreace přece není nic špatného.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    NEI: za mě tedy úplně super, ale vsadím se, že Madietta v tom vidí ty "krátké oškuby" :-/
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: Na to ma myslim prilis kulatej oblicej, imho.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ale jak nyx stárne. Už to není "vypadáš jak nějaká třicítka", už se pokročilo ke čtyřicítce.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BERUSKA_CA: :)

    Me ten jeji uces prisel naopak spis trochu holcickovskej, kdybych do toho mel co kecat tak bych ji doporucil tu variantu jakou uz nekolik desetileti nosi Anna Wintour, dela stihlejsi oblicej. Ale ja do toho co kecat nemam, tak radsi nereknu nic :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Ja se chtela optat, co by kdo te Madiette doporucil, ale trochu se bojim, co by se strhlo...
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Taky mám v podstatě mikádo, protože jsem metodou pokus-omyl dospěla k závěru, že z mých vlasů nic... no ani nemůžu napsat lepšího, spíš míň hroznýho:-) vytvořit nejde. Kdo nezažil, neuvěří.:-)
    1KA
    1KA --- ---
    ACIDQA: vždyť jo :-) at si každej nosí, co chce )
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    1KA: Je mi přes třicet a do deštivého (proto mraky na sukni) pondělí jsem oblékla na chlup stejné punčocháče jako ty. Noaco.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    1KA: Jestli je ti deset, tak dobrý.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LADY_OLIVIE: mám normální klasické mikádo. Dlouhé vlasy už si nenechám narůst nikdy, krátké oškuby nechci, tak holt budu vypadat jako stařena. A tím bych debatu o svých vlasech ukončila.
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    MADIETTA: Je to zvláštní (rozjede se tady možná pěstní souboj jak ve Slunce seno) ale už jen podle účesu bych ti typovala třebas...hodně přes 40 - konkrétně na téhle fotce.Což je zbytečný vzhledem k tomu, co v téhle době už kadeřníci dokážou.
    Dodám zbytečnou informaci, ale myšleno vážně - neber to zle.
    1KA
    1KA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam