• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    WISTARIE
    WISTARIE --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: Jj, ja bych ji balil :)
    KELPIE
    KELPIE --- ---


    na akci jsem prihodila svetr

    JIMX
    JIMX --- ---
    JAKE_UP: vidíš, to mě nenapadlo ... :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JIMX: A nejseš hnusnej?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    JIMX: dámy jsou dikrétní a když čuměj, čuměj tak, aby to nebylo ultra-nápadný (narozdíl od velkého procenta chlapů) ;) čili nikdy nevíš :) .. jen tak dál
    GIO
    GIO --- ---
    sukne me chytla..
    JIMX
    JIMX --- ---
    MOODYCAT: Tak jsem zkusil dneska tu košili s ohrnutejma rukávama a k tomu pěkný hodinky ... a žádný spadlý kalhotky jsem nezaznamenal :-(
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SIMANSKY: Libi se mi tvoje nohy v tech botkach
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KASUMI: Misko, naprosta nadhera :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KASUMI: Krasny, moc ti to slusi.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KASUMI: Wow!!!parada
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Black tie event vcera na Zofine


    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LORAIN: mám všechny tuniky minimálně do půli stehen, takže jsou to spíš krátké šaty, přesto pod ně legíny nosím - jsem možná mylně, leč neochvějně přesvědčená, že u nás tlouštíků je to jaksi esteticky přijatelnější.
    EDERA
    EDERA --- ---
    Já teda legíny pod sukni nosím jen jako zimní alternativu, která je díky kozačkám navenek k nerozeznání od punčocháčů. Jinak nosím typově sukně/šaty, ke kterým by se legíny snad ani nehodily. A se svou matkou vedu věčný spor o legíny pod šaty/sukně u dcery, protože babičce to prostě přijde divné, kdežto já na tom trvám, protože blondýna není schopná se naučit sedět jako dáma.:-(
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LORAIN: Rozhodne, ja mam v leginach vetsi pocit jistoty, nevidim moc vyrazny rozdil mezi nimi a jinymi prilehavymi kalhotami (leginy nosim tluste a cerne, nepruhledne). Ale chapu, ze obecne hodne lidi je proti tomu, doufam presto, ze nikoho prilis nepohorsuju.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MOODYCAT: No, minisukně je aspoň pod zadek, u tunik občas kus zadku kouká. Možná by to mohlo být i tím, že si ženy v legínách připadají zahalenější a pohybují se tak, jak by se třeba v minisukni nehýbaly.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LORAIN: A co se podle tebe ukazuje :)? Ptz je to levelem zakrytu s dlouhym trikem jako minisukne. Ale chapu, ze to muze byt iracionalni, sama mam spoustu takovych "uchylek" :)
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MOODYCAT: Praní punčocháčů mi nevadí. Zato nerada chodím naboso. A vůbec mi ten přechod na něco jiného, ať už to jsou ponožky, silonky nebo i nic opticky vadí.A legíny k tunikám se mi prostě nelíbí. Možná je to tím, že nejsem dlouhá a štíhlá, ale spíš relativně štíhlý prcek. Ale vlastně se mi to asi nelíbí ani na dlouhých tyčkách. Prostě mi přijde, že se tak ukazuje něco, co nutně nemusím vidět.
    Přitom sukně mi nevadí. A na štíhlých se mi líbí i minisukně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam