• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Jsem tupá s Tebou. Mně se prostě líbí.
    SARGO: Jo! Chytrej chlap, co ještě neztratil ideály.

    MIST
    MIST --- ---
    MADIETTA: zrovna ty vlasy je asi neco, co mi na te fotce vadi nejvic. A vubec, ten chlap nepusobi chlapsky, chybi mu urcita rozhodnost, tu ani ty vyhrnute rukavy nedohoni.
    Kdyz tady napisete chlap + vyhrnute rukavy, tak se mi vybavi Adam Levine. A to i pres to, ze nemam rada tetovani.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: já jsem asi tupá slepá žena, protože na mě taky působí jako normální sympaťák. Nevadí mi dokonce ani ty vlasy. ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CARODEJNICE: to je nejakej ultra internetovej vtip, kterej nechapu nebo to myslis vazne?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Díky.

    Já jsem tedy očividně velmi špatný ve čtení lidí, protože na mě působí neutrálně, možná trochu sympaticky. Nepřijde mi, že by měl věci malé, současný trend je, aby ti to nevlálo a při tomhle posedu se to prostě napne. Košile možná trochu větší být mohla, ale u džín si nedovedu představit velikost, při které by se takhle přes kolena nenapnuly. S vlasama souhlasím, to je děs.

    Je pro mě poučné sledovat, jak na vás muž působí a čeho si všímáte.
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    JAKE_UP: Za mě rozhodně ty malý hadry... to je fakt trapas. Jako moje boje v kabince alá 38 si zkoušet nebudu, to radši zhubnu do tý 36tky mi přijdou debilní, ale když to dělá chlap, tak je něco špatně. (Ty slimky? Jak se mu rýsuje přesně koleno? Fuj tvl...) Plus rozhodně ty strašný KUDRNY!!! Kdyby je neměl a měl krátký (třeba 1 nebo 2 cm vlasy) tak to bude o 100% lepší. A samozřejmě i to, co už bylo napsáno - divná nahrbenost, neupřímný úsměv. Mám z něj pocit že si přečetl knihu "Ovlivňujte nonverbálně snadno a rychle" a nějak to celý nepochopil...

    JONY
    JONY --- ---
    nebude mít čas, protože šéf si to vyloží jak znak zvýšeného pracovního nasazení a naloží mu dvojnásob práce
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: vyfoť se nám, my ti řekneme jestli to půjde nebo ne:)
    SITH
    SITH --- ---
    dobře. Mám dnes v práci košili. Po přečtení zdejších odborných příspěvků jsem si vyhrnul rukávy a pozoruji reakci okolí
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BROTHER: no a když k tomu připočítáš Babiše a desítky dalších promo fotek politiků, tak je celkem zřejmé, že jsou si v PR a reklamě efektu ohrnutých rukávů velmi dobře vědomi. ;-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: mně na něm nepřijde nic špatně. ;-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    KAIRRA: mam pro tebe jeste jednu lahudku, hezke sny... :)

    AIJA
    AIJA --- ---
    EDERA:
    Má divnej posez. Takovej spíš houby chlap...:-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Dámy, mohly byste rozvést, co je na pánovi špatně?
    OXIS
    OXIS --- ---
    Mně teda přijde sexy i ten Babiš, dokud si neuvědomim, co je to za lumpa :). On má totiž kukuč jako jeden můj známej, kterej je naopak supermuž, tak asi proto.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    KAIRRA: Jj, přesně tak :) Ani ta košile nemusí být nažehlená, aby to bylo sexy. Na druhu stranu ani ohrnutý rukávy nejsou samospasitelný.

    JIMX
    JIMX --- ---
    No jako bych to už nepsal, vy taky nevíte, co chcete, nejdřív, že vám z vyhrnutejch rukávu automaticky padaj kalhotky ... a pak najednou to má spoustu dalších výjimek ... :-)))
    AZA_
    AZA_ --- ---
    .... nějak mi vytanul na mysli retardovaný popěvek: "....vyhrnu si rukávy, praštim s tebou do trávy..."
    EDERA
    EDERA --- ---
    KAIRRA: Tak o tom nikdo nepochyboval, ne? Když jsem hledala nějakou fotku v létě, tak mi Google našel nějaký předvolební plakát s Nečasem a to teda rukávy taky nezachránily.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    EDERA: no právě. Ani vyhrnutý rukávy nezachráněj všechno..
    EDERA
    EDERA --- ---
    KAIRRA: Na Rodáky se budu muset podívat, z představy Babiše se mi udělalo lehce nevolno.

    JAJITA: OK. Mně se líbí. Pro světlemodré košile mám slabost.:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam