• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUCIASHECK: ..." nezachrani nic" je správně.. v tom zbytku si protiřečís :-) ja mam na sobě staré leginy na cvičení s dirou na prdeli a taky se v tom nefotim na nyx... nezachranily by to ani zářivě růžové kalhotky :-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GRANTORINO: vetchý triko nezachrání nic, tomu už může sytě růžová podprsenka jedině pomoct ;-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    zářivě růžová podprsenka pod vetche bile tričko.... ok... vy ste teda fakt arbiter elegantiae
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: podepisuju v plném rozsahu :-))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GRANTORINO: Cokoliv lepší, než bílá. A když už je záměrem, aby byla podprsenka vidět, tak ať je vidět. Takhle je to polovičaté asi jako zmiňovaná silikonová ramínka.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: myslím, že mínus máš jednoznačně za ten návrh zářivě růžové...
    PEANUT
    PEANUT --- ---
    MOODYCAT: Ja pujdu bez podprdy bude :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOODYCAT: Vsadim se, ze minusy mi davaji hlavne fanousci pruhlednyh raminek od podprsenek a dalsich nenapadnosti :).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PEANUT: Ale da, jen si kup nejakou normalni podprsenku, bud telovou nebo kdyz uz tak nejakou hodne vyraznou, treba zarive ruzovou :). Bily podprsenky a jejich smysl jsem nikdy nepochopila obecne.
    PEANUT
    PEANUT --- ---
    Na cestu do fitka a zpatky domu pratele. Stalo mi to za to, protoze mam to tricko hrozne rada a nevim jak ho nosit, protoze podprds prosvita, bez podprdy je mi zima a je kratsi nez by mi uplne vyhovovalo:) ale konecne jsem nasla kalhoty, ktery mi nesecvaknou spek a nevypada to s tim trickem tak hrozne... Teda alespon jsem si myslela, ze jsem konecne nasla cestu jak se to tricko da nosit, ocividne to tak ale neni :-D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TERRA: ... aneb "tady nad levou lopatkou ti to dělá takový divný hrbol, to vyhoď". Tomu se ještě někdo podivuje? :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLOWUP: Tak aspoň popisek, kam to bylo.:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    raj detailistu tady:-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    EDERA: Je to jasny, chtela ukazat figuru. A ucel to plni - blednu zavisti.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    EDERA: "Pastujte fotky toho, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. meze se nekladou"
    GIO
    GIO --- ---
    KAIAFOX: tělová, prosím, tělová.)
    EDERA
    EDERA --- ---
    PEANUT: Vidím holku s pěknou figurou v obyč tričku, černých kalhotech a teniskách. Můžu se zeptat, co na tom vohozu mělo být tak zaznamenáníhodného, že Ti stál za fotku a vložení?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: existuje, ale nedavam to na nyx ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KAIAFOX: hm chápu, neexistuje pro tebe nic mezi nebem a peklem...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JIMX: sry, mi to ulitlo, taky to slovo nemam rada, ale u takovyho vyobrazeni mi to samo prislo pod ruku :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam