• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MIORIEL: Ja bych barvy už nedávala, jsem taky stále v černé, či šedivé, a jediný čim to rozsekávám je takovej obří prsten s fialovym kamenem tak ten nosim jako mega šperk, vlasy bych nechala nějak nakudrnatit, ale sponky-hřebínky proč, zbytečný. Postavila bych to na nějakym krásnym líčení. Btw šaty ti moc hezky sedí, takže super
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    MODRAPUSINKA: taky varianta:) no podle meho nemusi, ale je fakt, ze ja pouze cernou nosit neumim, musim to furt redit. I kdyz pravda, na maturitaku jsem mela ciste cerne saty a perlove doplnky
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MIORIEL: promin za zkomoleni id :)))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    KAIAFOX: jsou ke kolenum, takze dobry :))) ale dekuju :)

    MIRIOEL: Barevne? Nezkazi to ten elegantni dojem? Vlasy chci nakudrnatit a dat do nich nejaky hrebinek, ale stribrny nebo cerny :))))
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    MODRAPUSINKA: no vidis to. Nejsou to sice klasicke pouzdrovky, ale tento typ mi na tebe jde vyborne, mnohem vic nez ty lindy:) super. Ale mozna nejake barevne doplnky, co? Neco do vlasu a sladit s kabelkou... Boty mas ty cerne na klinku, ze?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MODRAPUSINKA: tyyjo, teda s nevystavnima nohama jdi nekam, ty jsi vystavni cela, kocka proste :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    EDERA: maminka a babicky budou stastne :)))) a ja vlastne taky - budu mit klid od kecu a cumilu :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MODRAPUSINKA: A tetování jako by nikdy nebylo.:-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MONROE: ja jsem takova cerna mura :)))
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    MIORIEL: takovy plateny. za 500 ok, ale za 1700 ani omylem. Ale mela jsem si nastudovag material a ne ocekavat.

    Dneska jsem sla do orsay pro pasek k cernym satum co mam doma a objevila jsem tam skvost do kteryho jsem se zamilovala na prvni pohled :) sice jsou cerne a uple, ale citim se v nich skvele. To jsou presne ony!!!

    Cvakla jsem vam je. Ty cerny puncochy a boty samozrejme vymenim :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Boty mam i vhodnější, bohužel zustaly v Praze... aneb na pobíhání po Ostravě dobrý. :)

    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    MODRAPUSINKA: jsou bavlneny? na fotce vypadaji docela ok
    OXIS
    OXIS --- ---
    MODRAPUSINKA: ale na obrázku jsou fakt hezký :)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Tak jsem si objednala tyhle, dnes prisly a zklamani veliky - barva, material.. na fotce mi prisly docela i slavnostni, v realu vubec :(((

    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    EDERA: ty jsou kraaaasne! Miluju jejich lodičky.
    AIJA
    AIJA --- ---
    MODRAPUSINKA:
    Ty zelené jednoznačně vedou!
    EDERA
    EDERA --- ---
    MODRAPUSINKA: Rozhodně jsem zvědavá.:-)

    Já konečně dneska ulovila lodičky:
    Polobotky LASOCKI - 70307-03 Černá - Glami.cz
    http://lasocki.glami.cz/polobotky-lasocki-70307-03-cerna-9805427/
    To nejpodstatnější na nich je, že mi nepadaj (vel. 35). Vypadaj jak pro Popelku.:-)
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    no, holky, myslim ze budete koukat co jsem nakonec objednala... ja taky koukam :))) hodim pak foto, jeste jendou diky, ze jste mi venovaly trochu casu, pomohlo mi to v rozhodovani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam