• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    JUGI: ta bunda je to jediné co je na tom obrázku dobre, ten zbytek je bordel ze skříně a navzájem to k sobě nepasuje. Nech si tu bundu a zbytek vyber znova
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JUGI: Mne sa ta bundicka paci, len nie v tomto komplete. Ta taska je tiez pekne a nemusis kvoli mne pisat slovensky (s chybami :) ). Ja ti rozumiem.
    JUGI
    JUGI --- ---
    BARBORKA: Tento komplet jsem složil z věcí, za které jsem nedal ani korunu, jediné džíny jsem kupoval, naschvál neošoupané abych nepobuřoval tím že vypadám jak vágus. Boty jsou na poukázku od TH, fotrovská bundička je dar od přítele, Mammut z 50% vlny, na sekání dřeva jí je škoda. Mimo ČR se běžně nosí i jinam než na štípání dřeva. Svetřík je zachovalý retro modýlek, který mám rád. Děkuji za reakci
    ALENNAI: nechci být jako Koudy, promiň za překlep. Zajímalo mě jen jak to působí.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    imho z jugiho se kouďak nestane tim, ze zahodi svoje Hilfigery (kdyz uz to Jugi pises, tak aspon spravne, ty fingere :)
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    JUGI: No pokud chces vycerpavajici zhodnoceni - tak ten svetr nosili sprti u nas na zakladce, a uz tenkrat to bylo out (zkusila bych neco jednobarevneho, pokud ti vyhovuje strih a material). Ta svetrobunda pres to je neco, co v hezci variante nosi muj otec na chalupe, kdyz jde stipat drivi - verim, ze je to teple, ale do mesta se to vubec nehodi - obzvlast, kdyz kouka ta podsivka... Taska se mi libi. Kalhoty co vidim na tehle foce tak ok (pokud vidim dobre) - na minule fotce delaji nejakou divnou vec pod koleny, takze jsou pravdepodobne moc dlouhe... Boty nic moc (na druhe fotce jsou priserne a pusobi na me trekove)....
    JUGI
    JUGI --- ---
    MYJKA: kúpím si nové, zkusím polotopánky


    Tak vám děkuji, půjdu si koupit něco lepšího na sebe abych nedělal ostudu. Jste fajn lidičky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JUGI: hele boty mam sice z londynsky jermyn street..ale sou stary snad 8 let a furt sou super..kdyz se o kuzi staras tak ti vydrzi 30 let...a kalhoty sem vychytal v nejaky megasleve v topmanu v palladiu za 499kc zlevneny z 2k..takze spokojenost maximalni...pasek mam taky asi 8 let uz..mozna jeste dyl..:)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JUGI: Tie topánky sú fakt strašné.
    JUGI
    JUGI --- ---
    KOUDY: moje kožené boty Tommy Hilfinger zdraví tvého krokodýla
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JUGI: nemam lakyrky :)

    JUGI
    JUGI --- ---
    KOUDY: všiml sis, že venku již mrzne a klouže to v lakýrkách? :)

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    JUGI: začni u bot...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JUGI: proste chod normalne business casual :)

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JUGI: pussynky
    JUGI
    JUGI --- ---
    LUCIASHECK: nafouklý čeho?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JUGI: můžeš začít kalhotama, který ti padnou a nebudou vytvářet iluzi nafouklý k******y.
    JUGI
    JUGI --- ---
    A co mám nosit abych nevypadal jak ňoumík z IT?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BARBORKA: ženy chtěj holt vzrušení a drama ve svém životě :)
    JUGI
    JUGI --- ---
    MOODYCAT: vedle jak ta jedle..
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JUGI: Ty musis byt programator.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BARBORKA: To je od tebe ale krásné a odvážné vyznání.
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    JUGI: "Miluju te i kdyz vim kdo jsi!" ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam