• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRUSINKA: Tak stačí, když si nevyhrne rukávy.:-P
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SARAJ: kdyz si zapnu o knoflik vic tak uz je to skoro na motylka/kravatu ne?..takhle rozepnuty mi to k veste prislo nejvic ok :)
    EDERA: chapu:)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    EDERA: Tak snad si je příště sundá...
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: Na vysvětlenou - to mínus je za ty pomalovaný ruce. K ohozu tohohle typu mi to přijde příšerný.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    tak ono by stacilo zapnout o jeden knoflik vic, ze jo.)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vklidu..proto to sem hazim..kazdej feedback je dobrej..nehadejte se..sou vanoce :)
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    GRETKA: ježiš, vychladni. Jen jsem řekla svůj názor....nemám čas ani chuť hledat vadu za každou cenu =D šťastné a veselé
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    ROSEE: to jsou takovy ty dogmata jakoze "nanejvic tri barvy" a "ne hnede a cerne doplnky dohromady"... ano, kdy jsi leva, nevis si rady, tak tydle pomocnicni jako oukej, ale tady u fotky s Koudym to dost pusobi za hledas vadu za kazdou cenu. Zlato a stribro jsou krasne zkombinovat, jen to chce umet. Drevo a kuze jsou oboje prirodni materialy a naprosto to k sobe ladi. Michat plast a drevo uz je o necem jinem...
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    KOUDY: no to je jesné, kůže zapletená v cop. A kolem ruky dřevěné kuličky...tedy, tak to vypadá. Pro mně to je jako kombinovat stříbro se zlatem. Prostě buď jedno nebo druhé imo ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: bylo to na pohadkovej pomeranc do rock cafe mezi potetovance...ale labute taky neznej spatne
    ROSEE: cim?..je to privesek ze sparty (ty recky..ne na letny :D)..na hnedy kuzi - https://i.nyx.cz/files/00/00/14/75/1475227_99e4c5539d9047677850.jpg?name=blableblibloblu.jpg
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    KOUDY: K labutím imho super. Nebo na střelnici.
    ROSEE
    ROSEE --- ---
    KOUDY: trochu se bije to, co máš kolem krku s tím, co máš kolem zápěstí. Buď jedno nebo druhé bych volila...jinak supr.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vcerejsi

    ENIFE
    ENIFE --- ---
    SABATHSASULE: Super saty i boty. Jeste bych to ozivila nejakym vyraznym sperkem v usich ci v dekoltu, at nepusobis tak jednolite ;)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    NEI: e-bay:) pošlu ti link
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    NEI: Myslím, že to bude hodně tělem. Představila jsem si je na sobě a jsem si naprosto jistá, že by takovej dojem neudělaly.
    1KA
    1KA --- ---
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Jeden toaletně pracovní cvak

    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---

    Po dvou letech a dvou dětech jsem si vyjela koupit něco hezkýho na sebe. Vyhrály to dvoje černý punčochy
    EFESH
    EFESH --- ---
    Na vecirek

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam