• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    STANDART: Nic proti gustu, ale moje prvni myslenka kdyz jsem to spatril byla ze se snad najde nejaka verna duse ktera mne zastreli, pokud se nekdy pokusim takhle vyjit na verejnost mimo obdobi karnevalu. Motylkem jako takovym to neni, ten jsem leta (pravda, decentnejsi) nosival sam. Ovsem, pokud je naplni tve prace ohlasovat pristi cislo v cirkusu, tak jako bych nic nerekl ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ALTOR: spis natahnout nahoru, ale ja si proste nedokazu pomoc:)
    STANDART
    STANDART --- ---
    SARAJ: tak to naprosto sedí, znáš mě :-) btw jsem se konečně dokopal naučit se poctivě vázat motýlka a ne jen nosit tyhle fejky, ještě to tu trochu pohipsteruju :-)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    GREGI: zkratit kalhoty
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    STANDART: vis, ze chlapum s motylkem se nema verit, jo?:) slusi!
    GREGI
    GREGI --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    STANDART: Kalhoty maji divnej strih, jinak dobrej umysl.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KOUDY: hmm, kůl. Kabat mega.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    STANDART: malicko nesladeny dle mého názoru ....
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    KOUDY: ta první je ale krásná! dala ti aspoň kvítek za klopu, doufám. pro sehranej styling :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CARODEJNICE: ja si uprimne vubec nepamatuju ze bychom se nekde videli, ale treba 179 cm (cili o kousek vic nez ty) mela jedna moje ex a vejskovej rozdil mezi nama byl cca takovejhle - https://i.nyx.cz/.../00/14/87/1487095_e88a35be5878b37e8ea0.jpg?name=46846_418154752293_421041_nd.jpg ..takze jestli sme se my dva nekde potkali a nepripadal sem ti o hlavu vetsi nez ses ty..tak sem se asi musel dost hrbit :)
    SLASTE: ty byly driv - /files/000/014/1487135_4c1778f1f9d7d4afa4d9/original.jpg"/files/000/014/1487134_2943d0dcee127915bab7/original.jpg">https://i.nyx.cz/files/00/00/14/87/1487134_943d0dcee127915bab7f.jpg?name=kytka2.jpg ..ted je mou jedinou laskou jidlo :))
    STANDART
    STANDART --- ---
    První pracovní neděle v Luxembourgu úspěšně za mnou!

    SLASTE
    SLASTE --- ---
    já myslím, že dýlka kabátu je fajn. v celku povedenej ohoz. akorát bych igelitku s letákem vyměnila za nějakej fajnovej květinovej pugét :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    CARODEJNICE: Na kolikátém schodě jsi přitom stála? :D
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    EDERA: Viděla. A nepřišel jí o moc větší, než je ona (174cm bez šteklí), ale dohadovat se tu s nikým nebude, protože je jí to vcelku fuk :) Třeba od té doby vyrostl, co já vím ;)



    Tříčtvrteční kabáty zkrátka prospívají.. :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KOUDY: No a tahle kombinace tě zkrátila přinejmenším na 187. To nechceš. :D
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    SABATHSASULE: kočka dycky (mám ráda tvůj vkus)
    EDERA
    EDERA --- ---
    By mě jenom zajímalo, jestli CARODEJNICE Koudyho někdy viděla nebo to jen tak plácla.:-)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    KOUDY: imho, kdyby si mel 192, tak uz te to jako nezkracuje, takze priste podpatky, jo? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CARODEJNICE: mam 191cm..to mi prijde akorat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam