• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ACKO
    ACKO --- ---
    JAKE_UP: Tak to bude tím, že její cílovkou nebude většinový muž. Takhle ty, o které nestojí, hezky v prvním kole odfiltruje.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MORGAIN: Tohle je takový váš oblíbený a velmi rozšířený sebeklam.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    JAKE_UP: Zjevně má sama sebe slečna ráda dost na to, aby pro ní bylo důležitější, co se líbí jí samotné, než co se líbí (většině) mužů/m :-D.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SITH: Určitě. Hraje přece v Iron Manovi!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Já se omlouvám, že se nevyznám, jaký střih propaguje Gwyneth Paltrow. Odpoledne si cestou ze solárka koupím novou Elle a pokusím se to dohnat.
    SITH
    SITH --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: když to dělá Gwyneth tak to tak teda bude
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: do takovýchto šatů je to jednoznačně přednost.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Dva nesouhlasíme nahlas.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JAKE_UP: viz níže, myslím si, že za outfitem je to, že se jí ty šaty líběj (a že z toho, že nemá prsa, nemá midrák :-D)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LUCIASHECK: Takže mi chceš říct, že za tímhle outfitem je snaha působit jako éterické stvoření?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JAKE_UP: to je otázka, jestli to slabina je nebo není.... Pokud chci působit jako éterické stvoření, jsou větší (doslova) slabinou právě výrazná prsa :-D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    JAKE_UP: Tak zase proč ten rys (nezávisle na tom, jestli je to slabina, nebo ne) schovávat? Není lepší zaujmout muže, kterému se budou líbit její prsa taková, jaká jsou? K čemu by jí byl takový, kterému se nelíbí... ;-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Oh snap!

    (moc jsem si přál, aby ten soudek byla Kajina)
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    BRUSINKA: ten soudek sem ja a obruc neodletela, takze pohadka se nekonala :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KAJINA: Škoda, že slečna uprostřed vypadá jako soudek - proč si někdo bez pasu vezme kolem sebe pevný zlatý pásek, tomu nerozumím. Připomíná mi to pohádku, jak jeden zlý čaroděj nebo kdo vždycky pukne zlostí a takováhle obruč mu přitom odletí.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MADIETTA: Většina můžu by nesouhlasila.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: to není žádná slabina! To je přednost.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LUCIASHECK: Taky mi nepřijde moc logický vzít si oblečení, který namíří rudou šipku přímo do míst, kde mám největší (ehm) slabinu.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    SITH: to se prece nevylucuje - absence prsou a vystrih, naopak mi to prijde mnohem vkusnejsi, nez velka prsa + velky vystrih.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam