• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GREGI
    GREGI --- ---
    BLONDYNKA: to byla reakce na etericke stvoreni / celej look ne prsa.
    GREGI
    GREGI --- ---
    LUCIASHECK: bohuzel mi prijde ze takhle pusobi jako docela hezkej trandak

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SMETY: Davat Pantone do rohu je zlocin ;)
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    KOUDY: souhlas
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SMETY: kdyz to porovnam s tvejma jinejma outfitama tady..tak tohle je zarucene nejlepsi
    SMETY
    SMETY --- ---
    Obed.

    AZA_
    AZA_ --- ---
    MADIETTA: No tak na to by ti můj muž řekl, že malý prsa jsou tak akorát do ruky. A já vím, že v konfrontaci s velkejma by si připadal moc malej. :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VALENTINA: to jsem kdysi od jednoho muže taky slyšela. Nevím, co si představoval, že vyžadujou za speciální zacházení. :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak tak..maly prsa sou nejlepsi :))
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    TATONKA: nápodobně, můj muž mi říkal, že v podstatě neví, co by s velkejma prsama dělal:)
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    SALAMAN: :) Treba myho muze velky dudy vylozene desi. Hlavne kdyz se natrasaj. Asi proto si vybral zrovna me, nemusi mit strach, ze by se mu zdaly nocni mury o tresoucim se poprsi.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    KLERENC: Kvalita strasne mile prekvapila, necekala jsem,ze ta latka a to siti bude takhle v pohode.
    velikosti jsou silene, ale ja jsem objednala podle tabulky (vzala jsem XXL pro muj eur 38:) a docela to sedi
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    MIORIEL: Můžu se zeptat, jak je to s kvalitou a odpovídajícími velikostmi? Ceny jsou nějak překvepivě nízký...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIORIEL: Jj meli jsme s retro vecma od collectif a ted doprodavame co nam zbylo skladem.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    MYJKA: ja jsem objednavala obyc bilou ale asi jakakoliv v poho, akorat ja jeste chvilku pockam, zda neprijde. Ty mas nejaky obchod?

    NICORETA: jsou z lightinthebox, ale ted jsem chtela nechat recenzi a uz mi je nenachazi:-/
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    MIORIEL: odkud jsou, prosím?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIORIEL: jakou jsi chtela barvu? Juknu jestli nemame, asi teda ne, ale nahodou.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Jo, dite je jeste nebehaci, ale do hernicek se mi takhle paradit nechce:) pod ty saty jsem chtela jeste spodnicku, ktera by je nadzvedla, ale ta nedorazila:-/ no pokud zas zacnu chodit na swing, tak se urcite vyuziji
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MIORIEL: dokud je kočár tak uzijes neboj. A i na písek se dá jít v šatech.
    Jsou parádní, ale jestli zvládne tak je maličkost zkrat.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIORIEL: jestli máš ještě hlubokej kočár a neběhací dítě, užiješ si jich ještě hodně ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam