• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    MIORIEL: Můžu se zeptat, jak je to s kvalitou a odpovídajícími velikostmi? Ceny jsou nějak překvepivě nízký...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIORIEL: Jj meli jsme s retro vecma od collectif a ted doprodavame co nam zbylo skladem.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    MYJKA: ja jsem objednavala obyc bilou ale asi jakakoliv v poho, akorat ja jeste chvilku pockam, zda neprijde. Ty mas nejaky obchod?

    NICORETA: jsou z lightinthebox, ale ted jsem chtela nechat recenzi a uz mi je nenachazi:-/
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    MIORIEL: odkud jsou, prosím?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIORIEL: jakou jsi chtela barvu? Juknu jestli nemame, asi teda ne, ale nahodou.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Jo, dite je jeste nebehaci, ale do hernicek se mi takhle paradit nechce:) pod ty saty jsem chtela jeste spodnicku, ktera by je nadzvedla, ale ta nedorazila:-/ no pokud zas zacnu chodit na swing, tak se urcite vyuziji
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MIORIEL: dokud je kočár tak uzijes neboj. A i na písek se dá jít v šatech.
    Jsou parádní, ale jestli zvládne tak je maličkost zkrat.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIORIEL: jestli máš ještě hlubokej kočár a neběhací dítě, užiješ si jich ještě hodně ;-)
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    BELO: to uz radsi tygri elastaky :]
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Neni to ohoz na dnesek, ale dnes dorazily saticky. Sic si jich s kocarem asi tolik neuziju, ale i tak:)

    BELO
    BELO --- ---
    Konecne ledvinka!

    COLBEN
    COLBEN --- ---
    JAKE_UP: mne osobne se treba ta holka libi z tech 4 nejvic
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JAKE_UP: Ne všem mužům se líběj velký dudy, neasi. Co je na tom tak těžkýho pochopit?
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Yeti :)

    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    BERUSKA_CA: Ani pak nemám důvod se za sebe stydět a schovávat to ;-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MORGAIN: protoze uz neprodavam? :)

    Slecna se oblekla umerne udalosti i sve postave a vy se tu zhadate jako psi. To me pobavilo.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    KAJINA: Koc napravo: skvěle vybranej druh šatů k skvěle vybranýmu druhu prsou.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BONEMINA: Diky bohu za fotku at je to cokoli a leze se v tom po stene jakkoli blbe!
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Má pracovní z pátku
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ILLUZE: triko bylo uplne v pohode, zeleny tenisky k ty cerny nic moc.. ale byly to SW tak jasny plus
    Kazdej se cejti dobre v necem jinym.. ja se take neoblikam odpovidajicim zpusobem ke sve praci nebo veku. A az na par stylovejsich kamaradu ktery obcas brblaj to nikomu nevadi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam