• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SABATHSASULE: Ok.Ja se prave vzdycky koukam na material, protoze kupuju hadry pres net a nemam moznost si to osahat (ted to jinak nejde..) a tohodle bych se bez vyzkouseni trochu lekla.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KAIAFOX: Hele ten vršek je jako tričkovina (to je moc příjemný) ta sukně je prostě umělá, ale na těch pár mejdanů to stačí, jinak překvapivě byly i pohodlné, takže zatím dobrý pocit
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    Potřebovala bych poradit, koupila jsem si tyhle šaty
    na svatbu a potřebovala bych k nim nějaký boty a vršek a nic mě nenapadá. Boty jsem myslela třeba v tý růžový, ale zas si myslim, že je pak neunosim, takže mě spíš napadlo oboje v nějaký modrý? Fakt nevim.. a ta svatba je za 14 dní, takže nemám ani moc času :(
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SABATHSASULE: (konecne jsem se trefila na odpovedet a ne na profil,sry) saty opet moc pekne, jen by me teda asi stval ten material..100% polyester..nebo je to prijemny?
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    SABATHSASULE: odkud?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SABATHSASULE: Tak prisly nove sa..zy, tudiz jsem zakoupila nove kozy a vecer kozy kozy kozy kozy:)

    (sorry, ale tohle je proste normalni proces smysleni pri pohledu na tu fotku:))
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Tak přišly nové saty, tudíž jsem zakoupila nové saty a vecer si je vezmu:)


    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dneska na workshop se středoškoláky :)

    Z4IK
    Z4IK --- ---
    PETER_PAN: uz si nekdy svarel ?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    Z4IK: vzal bych si mensi slunecni bryle .. tohle uz je moc
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    takle muzu?

    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    MYRTHIE1: Před cca 8 lety ho měli v půjčovně svatebních šatů přibližně zde (Nevím jestli je to ta samá půjčovna co tehdy na tom samém místě, ale na stránkách frak mají):

    Pánské oddělení - Obleky
    http://svatebni-saty-adina.cz/cs/obleky-p34/
    MAGI
    MAGI --- ---
    1KA: Už sem se lekla, že seš na vozejčku :D..
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    MYRTHIE1: ja si ho kdysi pujcoval na barrandove v atelierech nevim zda to jeste jde , zkus zavolat do kostymerny
    1KA
    1KA --- ---
    vohoz na dnešek a technický doplněk :-)





    MEESHA
    MEESHA --- ---
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    LUCIMO: Ne fleru je dela TataNanu a rika jim preklapecky. Jednu od ni mam, je fajn.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    SABATHSASULE: kosile na zenskych jsou nejvic... :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: mně se na fleru dost libi tohle: http://www.fler.cz/mirrage, ale žádnou nakonec nemám, takže nemůžu říct, jak vypadají na živo :-) na mě mi totiž nakonec přišli povětšinou spíš menší, já tahám hrozně věcí.
    a nějaké tašky jsem měla z mého oblíbeného slovenského Popularu: http://www.gopopular.com/collections/bags
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam