• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    NEI: podpaDky? kde se to kupuje?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JAJITA: ze jo, vid? kde se to nosi?:D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    NEI: já si to s podpadky neumím představit ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BARBORKA: za me na leto dobry - s teniskama i podpatkama - pokud mas vhodne psanicko, tak proc ne.
    THERESA
    THERESA --- ---
    BARBORKA: vypadá to jako když je ti to oblečení malý, krátký.. ale nechci ti do toho kecat, nos si co chceš :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja myslim ze s bilejma adidaskama to bude dobry :)
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    NEI: jj brala jsem to na grilovacku. Podprsenka moc vzhledem ke střihu trika a materiálu nepřichází v úvahu. A bily tenisky souhlas ( teoreticky by mi tam sedly bily conversky, ale prakticky sem prase s odporem k usmudlanosti, takže radši bily plateny věci nevlastním :)


    ALTOR: no prave nevim jestli chci :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BARBORKA: Souhlas s Nei.. Tenisky se hodi vic. Jinak dobry, pritahne to hodne pozornosti (chtene i nechtene)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEI: Wow, ze nema podprdu jsem si nevsiml. A premejslim, jakou konsekvenci to v tom mhd muze mit.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BARBORKA: Ja nic proti kolotocarskym rajdam nemam, nakonec v lete tak u nas holky chodej doted. Myslim ze stezejni je co v tech hadrech vezi, a to mi na fotce prijde ok.
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    zajimal by me nazor na noseni kratkych tricek a nizsich dzin - jestli to nevypada moc kolotocarsky...? s podpatkama a uzsima dzinama to teda navic vypada jako kolocarska rajda - ale zaroven se mi to celkem libi :) (asi to bude tim, ze to byla moda kdyz jsem koncila zakladku :)

    1KA
    1KA --- ---


    ELLTY
    ELLTY --- ---
    SMETY: Ja proste jenom nevim, proc to davas zrovna sem. Jsem si uz driv rikala, ze mas tak nejak Shoreditch style...kterej tady ale zustane definitivne nepochopen.. za me good..
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AIJA
    AIJA --- ---
    SABATHSASULE:
    Taky ji nosím. I přes dlouhý šaty...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SMETY: Pravdu? Z fotek už nehodnotím podrobnosti.

    Vytrénovali mne tu na Nyxu - v reálu slyším chválu, třeba mne i zastaví na ulici, aby se dotyčná zeptala, kde jsem to koupila, pochválí i cizí lidé.
    Hodíš sem fotku a dostaneš přes čumák, že támhle ti něco trčí, tohle vypadá narvaně či to na tobě visí, tohle není vhodné na danou akci (aniž by měl konkrétní info, o co jde), a že on/a to nenosí a neslučuje se to s jeho vkusem, tak je to hnůj...
    Paradoxně nejčastěji si podobné výroky přečteš od lidí, co sami dostávají pravidelně mínusy nebo výtky za své oblečení nebo doplňky.

    Takže za mne máš na fotce plus.

    Když to někdo umí nosit, sluší mu klidně i rozedrané tílko přes triko od dobrého návrháře. A máš lidi, co i v oblečení od Armaniho (nebo jiné značky) vypadají nevkusně a je na nich vidět, že se v tom necítí.
    SMETY
    SMETY --- ---
    ILLUZE: Haha diky. No hele a pripada ti to, ze ten zbytek nni jako uplne velikostne v pohode jo? :-)
    LODBROG: Doplnek a tak nejak jsem si to koupil pro stesti. A libi se mi to. Uz to tu jednou bylo a nesetkalo se s uspechem. :-)
    JONY
    JONY --- ---
    Tak především by mělo zaznít, že nosit džínovou bundu je nesmírně falešné.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SMETY: Beru si ji třeba na nějakou akci typu noční ohňostroj v Brně, na rock koncert (nejsem rockerka), nebo majáles koncerty, párkrát na rande, když jsem věděla, že pak posedíme večer v létě na zahrádce...
    Teď občas na hřiště s dětmi.
    Prostě volnočasové kamarádské aktivity.

    A džínové bundy se mi povětšinou na mužích (pokud tedy mají na sobě oblečení správné velikosti a čisté) líbí.

    P.S.
    Paradoxně můj muž je nemusí ,-)
    O důvod víc si jí pak užít :)
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Džíny jsem měl a mám, ale nikdy jsem neměl džínovou bundu. To mně bylo nesmírně cizí a falešné.
    Václav Klaus :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam