• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    GENEVIEVE:
    SABATHSASULE: díky moc za ujasnění, vnímám to podobně.)

    mám právě jen tělové (bílé jsem zatím jen okukovala jaké kdyžtak koupit.) - foto nahodím později, až bude více času.) právě mě štve, že ty tělové boty mají otevřenou špičku :/
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    mě tělové přijdou lepší, bílé budou takové... násilné, nebo jakoby moc kontrastní :-) nemohla bys hodit fotku? :-)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    LUCIASHECK:
    GENEVIEVE:
    SABATHSASULE: moc děkuji:) ještě jsem se teď zacyklila v tom, jestli by k těm perlám nebyly lepší bílé lodičky a kabelka? nebo ty tělové myslíte jsou lepší? vše hladké, jednoduché..
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    PETJULE: Urcite to bude hezka kombinace velmi klasická a elegantní :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    PETJULE: to co popisuješ, s tělovými lodičkami a kabelkou mi přijde moc pěkné :-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PETJULE: neuděláš chybu ani s jedním výběrem :-)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    zdravím, prosím o radu, uvažuji, co si vzít na svatbu kamarádů - chtěla bych jednoduché červené pouzdrovky, tělové lodičky s kabelkou a perlový set (jen jedna šňůra perel na krk a ruku, do uší pecky). Mohou být tělové doplňky v kombinaci s perlami? Nemám ráda žluté zlato, co k podobné kombinaci někde doporučovali, raději bych perly..

    nebo k tomu zvolit pak raději černé lodičky + kabelku? díky .)
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    DAGLU: A jak to bylo pěkný :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    DAGLU: Takze si k tomu ma vzit treba fialovou kabelku?
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    Stejny boty a stejnou kabelku, to se nosilo za komousu, cerna a cerna, kdo byl hodne in tak mel hnedou a hnedou , a vyjimky nosily cervenou sestavicku
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    mě to přijde dobrý, ale volila bych stejnou barvu jako boty :-)
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    MONROE: Nechceš si radši obléknout něco úplně jiného?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MONROE: Zustala bych u stejne barvy jako boty, at nejses jak papousek.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MONROE: Neutrální, tzn. nejspíš béžovou, nebo klidně světle hnědou jako boty.
    SMETY
    SMETY --- ---
    SABATHSASULE: mne teda z tehlr sortek u bab v kombinaci klidne i s tim bilym trikem vzdycky houpne lehce. Takze za me naprosto v poradku.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    NEI: To by se ovšem musel ostříhat, nechat si narůst knír a chodit v žaketu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SABATHSASULE: sukně, ne šortky!
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    Pár dní zpět na večírek..dneska bych se v tom upekla

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Období business shortek prave začalo

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DR_NIKITA: Cely skvely!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam