• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SARAJ: mám pocit, že při dnešním výběru spodního prádla už to je poměrně řešitelná záležitost....
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MEDVED007: jenze obcas se tomu proste nevyhnes.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SLASTE: nelíbí se mi, když jsou pod oblečením vidět bradavky, tím méně pod takovýma formálníma šatama....jsem asi staromódní, ale do práce (kam sis to asi oblíkla) to nemá co dělat....
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Plazovka

    SLASTE
    SLASTE --- ---
    vohoz na dnešek..nenápadnej
    _
    EDERA
    EDERA --- ---
    GENEVIEVE: Tak ono nic se nemá přehánět - před pár lety byly obchody plné lodiček s opravdu kulatou špičkou, takovou širokou a krátkou, a to teda taky nebylo nic moc pěknýho.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MIST: Ona je spicka a spicka... Ja mam 41 a zadna 44 se nekona. Zalezi i na vysce postavy, nohou jako takovejch, ...
    MIST
    MIST --- ---
    Mne se spicate boty libi, ale je to zas jak s tema spicatyma podprsenkama. Na male noze jsou hezky, z velikosti nohy 42 to udela velikost 45 a ne, pak to opravdu neni hezky pohled.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TABBY: Kdyby je ženy nenosily, jsou bez poloviny klientů.
    AIJA
    AIJA --- ---
    BLONDYNKA:
    Jeden pan docent, který zkoumá klíšťata a parazity, by nikdy nešel do lesa a na louku. Chodí zásadně po chodníku:-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    GENEVIEVE: Moje podiatricka ma na spicate boty (a na vysoke podpatky) velice negativni nazor (na druhou stranu, kdyby je zeny nenosily, je bez poloviny klientu ;)
    ADITU
    ADITU --- ---
    GENEVIEVE: mandlová ;)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já se teda přidám k opozici, fakt hodně nemám ráda špičatý boty. Kulatá špička je ideální :-)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    EDERA: špičky jsou nejlepší náhodou. já bych řekla, že budeš v menšině
    HANELA
    HANELA --- ---
    EDERA: mne se na ní líbí :-) sama bych je mít nemohla, ale tady se mi líbí.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    EDERA: Ja se ve spicatejchcejtim vyrazne lip nez v kulatejch.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    EDERA: Taky s nimi nemám problém, i když je sama nenosím.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    EDERA: nemam ráda kulatý špičky, takže za mě jen špičatý, možná by k těm šatům sedly víc "letní" nějaký vzdušnější, otevřený, ale byly nový, takže jsem je vyvenčila
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    EDERA: tyhle jo
    EDERA
    EDERA --- ---
    Když odhlídnu od toho, že SABATHSASULE je fakt krásná holka, tak ty špičatý boty se vám fakt všem líběj?:-O
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Tak na veceri s holkama

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam