• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MIDORI: když tě to vůbec napadlo, tak to asi jde... kdyby to nešlo, tak se tu ani neptáš :)
    vubec bych nedala na mistni rady. ty to vis sama nejlepe jestli tam muzes prijit v tmavemodrych dzinach, na kratkou jen domlouvaci schuzku si myslim nemusis tolik cerit vodu a panikarit. beztak tam treba i oceni nakonec jednoho sćloveka neformalne a asi kdyz te berou zpatky, tak asi jim fakt bude jedno v cem prijdes na jeden skok do prace kvuli domluve... bych to tak neresila.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: Tak asi záleží na dress codu toho korporátu. V létě to ale, co vím, bývá leckde uvolněnější.

    Nicméně model džíny a sako se, mám pocit, velmi rozšiřuje. Poslední dobou tak chodí většina našich klientů. Až tak, že už na to přešel i můj šéf. Za mě obr šok! :-)
    SITH
    SITH --- ---
    MIDORI: pokud jde o pracovní schůzku a pokud jde o korporát kde mají dresscode a pokud nejsi IT co tam jde vyměnit klávesnici, tak bych volil oblek
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Je hodne blby jit na pracovni schuzku v dzinech? Tmave modry dziny, slusnejsi tricko, sako. Jdu do svoji budouci prace domluvit podminky, znam se s nima, neni to pohovor. Ale jedna se o korporat, kde je normalne dress code..
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Jonyho nevidim, ale predpokladam tisic a jednu vrstvu, motylka, klobouk, pumpky, vsechno sileny vzory.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    JONY: já osobně bych sundala motýlka

    moc nechápu, co chlapy pudí k tomu, aby takovou věc nosili.....třeba bys to mohl nějak vysvětlit....navíc mi přijde, že tenhle se k tomu ani nehodí. bez něj by to bylo super....
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty šediny tomu sedí dobře, cenim (no irony)
    JONY
    JONY --- ---
    ALENNAI: to je dost zbytečná otázka nemyslíš?
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JONY: jiny brejle by tomu daly smrnc, třeba vinovy plastovy, nebo cerny
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JONY: Mam otazku. Ptam se, protoze me to zajima, ne protoze bych to hodnotila. Hodnotila jsem paleckem :)
    Myslis si, ze ti to slusi?
    SITH
    SITH --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    KAI
    KAI --- ---
    MOODYCAT: bez delat do brnenske detske!

    OT, sorry, to neslo jinak :D
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Fanoušek sedych veci se dal na limetky, docela me to bavi

    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    LORAIN: baby blue
    DARJUSHKA
    DARJUSHKA --- ---
    LORAIN: malou tmave modrou kabelku imho
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Na sobotní oslavu jsem si vybrala tyhle šaty - http://www.orsay.com/cs-cz/saty-s-prirodnim-motivem-a-opaskem-47112938.html

    ten podklad je narůžovělý a kytky velmi tmavě modré.
    Chtěla bych to oživit červeným páskem a červenými botami. Ale pak už nevím, jakou k tomu kabelku :-( Červenou nemám a asi mít nechci.
    1KA
    1KA --- ---
    Dneska je u nás v práci atmosféra jak při černým pátku na burzovním trhu, tak bych řekla, že zapadám :-)





    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    Taky jsem se nachytala :D Tak pár mých letních, ať nežeru...

    KLEER
    KLEER --- ---
    100 novych prispevku a zadny fotky... achjo
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    LODBROG: Důstojnost řešit u soudce... jeden známý má zarámovaný lístek z čistírny, kde mu jeho důstojné taláry označili jako tři černokněžnické pláště.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NAVARA: V tyhle zemi se podcenuje zakladni financni gramotnost.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    LUCIASHECK: Le pardon ;).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam