• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    SITH: Kam by se tyto nehodily?
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    BARBORKA: No hubenejm a mladejm sluší všechno. Je to poklona, na případný vyvracejíjí odpovědi nebude brán zřetel.
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    ZLOKOCKA: diky :) pruhované jsou rok/dva staré Tommy Hilfiger
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    BARBORKA: Odkud mas ty pruhovane? Jsou bozi.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EDERA: počkej dva roky, bude se nosit něco jiného a budeš vyčnívat.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BLONDYNKA: mně přijde normální, že člověk na mateřský prostě investuje do oblečení, které aktuálně využije....a u mě rozdíl mezi "pracovním" a "volnočasovým" byl zcela bez průniku, takže jsem po mateřské zjistila, že z pracovních věcí už se toho moc použít nedá....jako nebyla to nula, ale rozhodně to byl pěkný průvan
    EDERA
    EDERA --- ---
    JANDOS: Nepochopila jsem ironii nebo jsi to myslel vážně? Já mám z ranních cest metrem dojem, že džínovou bundu přes letní šaty teď nosíme prakticky úplně všechny a že ten kontrast sice vypadá většinou velmi dobře, ale už je to skoro jak uniforma.:-)
    SITH
    SITH --- ---
    REDDAY8: jenže je pohovor a pohovor
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    JANDOS: mam ji uz od mateřský! :)
    SABATHSASULE: diky, vyridim :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    BARBORKA: Ty pruhovaný jsou super, a ta kožešinová koule v rohu má taky plus!
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Mě teda prekvapili názory, že šaty ke kolenům jsou na pohovor nevhodné. Momentálně odcházím své první pohovory a beru většinou tyto šaty a přišlo mi to ok. K tomu černou kabelku a nízké černé lodičky.

    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    tak do prace - nemame striktni dress code btw :)

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EDERA: Jenže u těch dětí neriskuješ, že se jim po roce nebo po dvou zase změní postava, tak nevadí do jejich oblečení investovat. Oh, wait!
    EDERA
    EDERA --- ---
    ACKO: Pravda, nejsou šaty jako šaty. Nedávno jsme byli na svatbě, kam dorazila paní v pruhovanejch plážovejch šatech s klokaní kapsou na břiše. Podle věku dětí taky typ "přece si na mateřský nebudu pořizovat formální hadry". Přitom děti byly oblečený tak, jak člověk u dětí na svatbě očekává, že budou - chlapeček měl tmavý kalhoty, košili a motýlka, holčička šaty s tylovou sukní.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    89 příspěvků... Fotka vohozu zadna
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    JAKE_UP: spousty žen se kila navíc drží do doby, než přestanou kojit. A při kojení redukční dieta jaksi není na místě.
    ACKO
    ACKO --- ---
    EDERA: neptejme se jaký to jsou šaty, třeba je to něco typ dlouhý bavlněný triko nebo plážový šaty na plavky.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Já jsem letos absolvovala velké množství pracovních pohovorů a je fakt zajímavý pozorovat, jak se tam ti někteří lidi cítí špatně kvůli oblečení, na který nejsou normálně zvyklí. Přitom to snad není takový dramo se slušně obléct, však u ženských se na kostýmu nebo saku netrvá, stačí popřemýšlet, v cem se cítit příjemně.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SITH: Jak bych mohla ,-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ACKO: Audrey :)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam