• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    ALENNAI: je to šedá
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    SIEGR: jeste teda nevidim jak moc ten vzorek je nebo neni zasadni.. a je to seda? zelinkava?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SIEGR: Nejlepší by asi byly boty na klínku - budou lichotivější než baleríny a přitom nižší a pohodlnější než lodičky.
    Barva libovolná, ty šaty jsou neutrální.

    Nicméně si taky nemyslím, že tohle jsou vhodné šaty na svatbu, ať už střihem nebo délkou.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SIEGR: Vem si tenisky, nějaký adidasky nebo tak. Nic jiného se k nim nehodí.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    SOLEI: Nevrátím, malé nejsou, lichotivé v reálu jsou dost a ani na jedno z toho jsem se neptala..jako vždy jsem se tu akorát dozvěděla na co jsem se neptala.. díky moc, přijdu zas :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SIEGR: bez je vrátit. 1. Jsou malé. 2. Nejsou lichotivé ani střihem ani barvou. 3. Na svatbu se nehodí.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    SIEGR: sednou ti, takže asi cokoliv od tenisek po podpatky, paráda!
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SIEGR: me ty saty prijdou na svatbu zbytecne obyc :) (ale vim houby o te svatbe)
    JONY
    JONY --- ---
    SIEGR: imho s tvojí postavou a v těchto šatech budeš vždy vypadat bez podpatků výrazně hůře než s poadpatky. Osobně nevidím žádný problém v tom, když by byl muž menší, ale chápu někdo může mít svoje iracionální důvody. Každopádně takto zadaná rovnice imho nemá řešení.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ETERNITY: kdyby ti zcela náhodou na tom záleželo a věřila jsi názoru nějaké nuly z nyxu - dost postaršuje barva vlasů, velmi všeobecně čím tmavší, tím víc přidává.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Jsem nadsenec do sve rude masle!
    Ale odebiram se bulet do rohu, tipujete me starsi.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GHOSTDOG: Jo, píše paní v tričku s motivem oblíbené ságy ,-) A budu ho nosit klidně i po padesátce ,-)
    Rudá mašle a být nadšenec do něčeho beru jako rozdíl.

    A třeba tobě i ty mašličky sluší - jenže ty je přizpůsobíš svému outfitu a sama si ji vyrobíš jako čelenku.
    Umíš být originální a vkusná.

    A to je ten rozdíl oproti fotce níže.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ILLUZE: píše paní v tričku starwars? promiň nesnáším věty o tom co máš nebo nemáš nosit v určitém věku (to bychom my dvě měly nosit květák na hlavě a krabicovitou halenu)
    ACKO
    ACKO --- ---
    ETERNITY: 32-35?
    EDERA
    EDERA --- ---
    ETERNITY: Tak určitě na víc než na deset.:-) Rudá mašle ve vlasech mi přijde dobrá buď pro sovětskou školačku nebo tanečnici folklórního souboru.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ILLUZE: na kolik me tipujes?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ETERNITY: nedávám ani plus a ani mínus, sukně může být vyfocena třeba ze špatného úhlu, ale proč ta rudá mašle v tomhle věku?
    ACKO
    ACKO --- ---
    HELLENKA: ta suknička vypadá, jako kdyby ti ji spíchla mladší sestra v hodinách pracovního vyučování
    EDERA
    EDERA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Za ty krásný nohy jsi určitě upsala svou nesmrtelnou duši čertu, to jinak není možný.:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HELLENKA: normalne bych rekl "vzdycky sukni" ale tady se mi libi kratasy vic. Asi ten strih s tim prestrizenim na blbym miste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam