• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MEDVED007: Mám to podobně - tyhle šaty by se mi rozhodně nelíbily na mně :-) a už vůbec si nedovedu představit, že bych v něčem podobném šla na pracovní pohovor. Tangerine v nich ale vypadá úžasně!
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    TANGERINE: ty šaty se mi vlastně nelíbí, obzvlášť nemám ráda takový ten pruh dole a tobě to přesto moc sluší.....asi budu muset přehodnotit svůj postoj k pruhu :-)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Včera pohovor. Foceno bramborou.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Italská vdova

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAIRRA: dost let starou. A všechno bylo šitý v Číně zjevně na číňanky, jak to bylo maličký i na délku.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    prosím máte někdo zkušenost s velikostmi na Modcloth? nějak to nechápu, podle téhle jejich stránky http://www.modcloth.com/help/fit-and-form-details už i napasování evropské na britskou velikost pokuhlává a zároveň jejich M počítá s obvodem pasu do 71cm a prsou do 90, což mi přijde docela málo v porovnání s klasickým evropským M. Mám tam vyhlídnutý kabátek, u toho se leccos ztratí, ale nesnáším moc široce nasazené rukávy tak s větší velikostí váhám..
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SABATHSASULE: Tiqe se proslavila mimo jine prave nelezoucima damskejma kosilema
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Kde kupujete dostatečně dlouhý dámský košile? Já jak sem vysoká, tak je mi to všude dost krátký, nemám problém investovat, ale spíš kam zajít?
    Kdyžtak inbox, pardon za offtopic.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    BLOWUP: z tech fotek je mi sympaticky jen ten pan na druhe fotce s kulatyma brylema, ten ma styl !
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    OXIS: To je smouha na zrcadle;)
    OXIS
    OXIS --- ---
    SABATHSASULE: myslím, že máš oko na punčoše .)
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    SABATHSASULE: líbí se mi jak na každý tý fotce šihláš po tom telefonu, bohužel to dost kazí celkový dojem :) ale oblečky palec nahoru
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Seda mura, respektive vsechny varianty sedy, antracidovy atd mam rada

    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    z dneška

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    1KA: Černá je nová černá!
    1KA
    1KA --- ---
    SARAJ: černá je skvělá po celý rok :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: rikal nekdo cerna mura? .)

    REMULADA
    REMULADA --- ---
    BLONDYNKA: Ja jsem cerna mura celej rok:)
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    KAIAFOX: No jo, Vinohrady..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam