• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KOUDY: ten kontrast rozhalenky a kabatu trochu bije do oci - sala by to vyresila.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WISTARIE: me zapnuta kosile az ke krku a bez kravaty proste uz plno let evokuje slizacky hipstery, takze za me rozhodne ne...bez kravaty nosim celej zivot horni knoflik kosile rozepnutej a nedokazu si predstavit ze bych svoje rozhodnuti nekdy zmenil :)

    WISTARIE
    WISTARIE --- ---
    Kabát je moc pěkný, ale to jak moc je ta košile rozepnutá mi bohužel také asociuje kolotočáře. A pokud košile není malá, tak se mi zapnutí ke krku líbí a nic hipsterského na tom nevidím.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    KOUDY: super kabát!!
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Urcite rozepnuta kosile u krku :) a jinak super.
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    KOUDY: pár centimetrů navíc by ten rukáv snesl. Ale není jednoduché narazit pokaždé na kus oblečení, který sedí úplně perfektně. Jinak super.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MEESHA: ja venku moc nechodim a kosile zapla az ke krku je hipsterska ne?..kdyz neni kravata tak by mel bejt knoflik u kosile rozepnutej :)..kabat je mi akorat..jen se hrbim..:)..vytahovka mozna bude vypadat lip

    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Jo a kosile by mela bejt zapla az ke krku, takhle to pusobi jako od kolotocu, navic je kosa, tak by to chtelo i nejakou salu, nez takovou rozhalenku.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    KOUDY: na tomhle se nada nic moc zkazit, ne... mozna ten kabat neni ti vetsi?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vesele pondelni podzimni barvy :)

    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    ETERNITY: To je fotka skoro rok stara, domaloval jsem nad to jeste budhovy oci :) a drzi akorat ve vnitr se to trochu osoupalo
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SUMPTN: asi ti poslu sve stare krivaky:) Ale pockam si, az ti na to parkrat zaprsi.
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    ETERNITY: Nene, objednal jsem z aliexpressu nejaky fixy za dolar jednu a meli hoodne barvy v sobe, klasicka olejova :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    ETERNITY:
    To by mohly být barvy na kůži. Používají je dost tvořilky...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SUMPTN: pekny to mas. To je nejakou fixou na kuzi?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WEWERKA: Vubec nevim..byl sem tam podruhy v zivote
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KOUDY: xxlolz ma taky vsechno drazsi o 200-500 Kc jenom kvuli tomu, abys tam na konci roku mohl uplatnit tu jejich sekovou knizku? :O
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Neco diy

    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me to taky prekvapilo..Ta dementni reklama me plno let odrazovala..ale nakonec celkem super..je to jak s alzou a tim zelenym mimozemstanem no :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    ILLUZE: není to tak blbej obchod, mám odtamtud pár kusů nábytku a dobrý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam