• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    donnie asi nebude nova modni ikona ehh
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    JONY: To je na modelu "typický český muž". Na Pittovi kolotočář, na členovi SPO(Z) kolchozník.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    MADIETTA: zadna, pokud nechce vypadat lacine (a nepromenaduje se zrovna po plazi v zabkach v plavkach a polorozhaleny kosili)
    JONY
    JONY --- ---
    ke kolotočářům bych přidal kolchozníky z 50.let
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Tyhle "muzsky rozhalenky" ale maji pouze jeden knoflik rozepnutej, pokud se nepletu. Stejne jako pan Arnold nize. A Hollywood jako argumenty neberu :) Ale jinak si to, panove, noste po svym.

    SABATHSASULE: Mne to napadlo, ze proste drenis, ale uz se mi nechtel psat dalsi komentar :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Nejvíc to pochopitelně slušelo tomuhle chlapákovi

    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ETERNITY: Oni měli před pár lety takovou fotosadu, kde se celé předsednictvo SPOZ (dnes SPO) fotilo coby "klub mužné rozhalenky"

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ETERNITY: tak me to neprekvapuje :-)
    KOUDY: i ty kolotocari jeden :-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    OT_: Chtela jsem ti odpovedet obrazkem Zemana a prekvapilo me, ze ani u nej, Sladka nebo Okamury nenajdu fotku s vice nez jednim knoflickem rozeplym (pokud to zrovna neni domaci flanelka). Zajimavy politicky fenomen, chtelo by to nejakeho mistra politicke etikety, aby potvrdil, ze je to nejaky mistni standard.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    koukam ze sme preskocili ctvrtek a sme zase u patku :D...zrovna ctu btw nejakej clanek o pittovi a taky ma rozepnutej ten knoflik :)..ale asi to je proste na kazdym jak se mu to libi...Ja bez kravaty nosim kosili rozepnutou takhle, ale nemam tam vetsinou tu rozhalenku tak velkou - [ KOUDY @ vohoz na dnesek ]

    http://1gr.cz/fotky/idnes/14/051/org/ZAR531958_P201405080809901.jpg
    http://1gr.cz/fotky/idnes/14/091/org/ZAR559d47_5896f45ea7464d67b4f3568e9197786c_0.jpg
    GIO
    GIO --- ---
    Donnie zas ma trochu velke to sako.
    AIJA
    AIJA --- ---
    Fakt se vám líbí ta rozepnutá košile a malý sako?
    JONY
    JONY --- ---
    make vohoz na dnesek great again
    OT_
    OT_ --- ---
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    BLONDYNKA: Pro tebe by musely býr osmdesátky žně, když si tak vybavím fotky tehdejších kapel.


    Mně se teda líbí vesměs spíš košile s stojáčkem.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NIGHTFURY: zas clooneymu bysme odpustili,i kdyby byl nahej;-))
    BLOWUP: no ne,ty se někdy nudíš?!!;-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ALLEERA: ty si rikaj o broz!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MORGAIN: Ono nejde ani tak o pocet knoflicku, to uz jsme si objasnili nize - ty knoflicky se sijou na ruznejch pozicich. Jde o to jestli si tu kosili rozepnes az na bricho, nebo jenom dva centimetry, nebo neco mezi tim. Pro me je to takovej indikator osobnosti: takovy ti korporatni underdogs ktery i v ten patek maj ze samotnyho faktu ze nemaj kravatu stazenou prdel nad vlastni odvahou si proste vic nez jen naznak nedovolej. Nekdo kdo je jako osobnost halt trochu nekonformni zase ma pocit, ze povoleny dva centimetry ho skrtej stejne jako kdyby tu kravatu mel. O nic jinyho nejde, kazdymu podle jeho vkusu a presvedceni ;-)
    A jasne, "kolotocari" a "komedianti" halt maji jinak definovanej pocit svobody nez ucetni.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLOWUP: Hezkej výběr jsi nám udělal, díky. Za sebe (ať už jsou pravidla jakákoliv) teda ale musím říct, že mi ty odhalený hrudníky přijdou už jako moc velkej zásah do intimity. A to i u chlapů, na který je radost pohledět, natož u kategorie "běžný český muž".
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam