• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Barevne puncochy (krome nudne tmave modre ci sede zejmena tez zelene - tmave i skoro-travove zelene, fialove, tmave rude, vinove, s tartanovym ci jinym vzorem) nosim tedy uplne bezne a nejak me nenapadlo, ze by to mohlo byt povazovano za neesteticke, nejak nechapu? Barevne kalhoty jsou ok?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VAJCE: doteď jsem zásadně nosila tělové nebo černé, většinu oblečení mám v černé, tmavě modré, bílé nebo červené, prostě jsem se na barvy necítila
    fotka výjimečná není, ale já z nich mám prostě radost :)
    je to ta nejodvážnější barva na nohy, co jsem si kdy vůbec dovolila :)
    takže taková osobní radost a dokopala jsem se k tomu díky Klair...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAJCE: já divoce barevné punčocháče miluju, aspoň trošku barvy v tom pošmourném podzimním/zimním počasí.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Taky mě to neuráží.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VAJCE: Mě se to líbí a baví mě to. Vzhledm k tomu, že v zimě mi v tenkých nebo krajkových punčocháčích bývá zima, tak jsou prostě silné teplé potřeba. A v tělové barvě jsou většinou divný a černá pořád dokola nudí...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    kdyz silena barva puncoch pritahne moji pozornost k pohledu na krasny nohy, nemam nic proti.. v opacnem pripade prozivam smesici rozporuplnych pocitu
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    VAJCE: mě vůbec nevadí, ale už jsem to taky od chlapů slyšela, že se jim barevné punčochy nelíbí.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    VAJCE: priznam se ze me jen vyjimecne a tahle fotka tu vyjimku zrovna nedela
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    opravdu vam prijdou tyhle puncochace ok a libi se vam? :(
    AIJA
    AIJA --- ---
    ILLUZE:
    Není zač:-) Koupila jsem si tam rolák:-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AIJA: Děkuji :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    ILLUZE:
    Včera jsem byla v C&A a měli tam od triček až po svetry asi osm věcí v téhle barvě.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ILLUZE: Jů, sluší! :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAMBELINA: Tak ono se jich tam zajimavejch najde i vic, mam uz jich odtamtud nekolik

    Qwertee : Limited Edition Cheap Daily T Shirts | Gone in 24 Hours | T-shirt Only £8/€10/$12 | Cool Graphic Funny Tee Shirts
    https://www.qwertee.com/product/silly-road-769
    MAMBELINA
    MAMBELINA --- ---
    BLOWUP: Kde si ho prosím koupil? Byl by to super dárek
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    BLOWUP: .. nejlepsi triko!!!
    1KA
    1KA --- ---
    dnes do práce na kole :-)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    :)

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MIDORI: k tomuhle fakt nic na šál je to moc "plážovej" přes tyhle šaty a na sako viz. níže takhle ty šaty jsou perfektní tak jak jsou
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MIDORI: Bych si k tomu nebrala už nic, kromě doplňků a kabelky. Se sakem by to vypadalo moc formálně, jako na pohovor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam