• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    TESAY: díky. je to takovej tenkej svetřík. Marks and Spencer. Ale je to z loňský nebo předloňský kolekce .)
    TESAY
    TESAY --- ---
    SLASTE: hezké tričko, odkud?
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    páteční vobyč vohoz..neasi.)
    LILY28
    LILY28 --- ---
    MIDORI: v HM taky sezenes :)
    BRIOSO
    BRIOSO --- ---
    MIDORI: Zkusila bych Lindex.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Prosim vas, kde sezenu stahovací pradlo pod saty? V MS maji kolem 1000kc, coz se mi zda dost..
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    RADUZZKA: šaTy super vzor i střih i tim kabatkem, boty mi nevadej, prijdou mi ok, šála mi k tomu nesedí, červená rtěnka jo, líbil by se mi k tomu asi tunel pletený místo ní na krk nějaký neutrální barvy černá, šedá, hnědá matná nevím tak něco...
    JONY
    JONY --- ---
    Děkujeme za názor a tady máte klíčenku
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    tak jak znam zrovna missty tak ta fakt ke svejm vohozum nepotrebuje mistni chytry komentare, protoze v soutezi elegance by natrhla prdel kdejaky "nadhere".
    lidi co vohoz moc neresej hadam ze tu asi chytracit nebudou, ne?
    ja fotku taky nemam, pac vim ze nekdy je to des a nekdy je to bomba a ktomu nepotrebuju nazory lidi, ktery nevim jak vypadaj .))
    ja nevim ze vy furt taky zapominate na to, ze kdejakej hadr na raminku vypada desne a vy byste se ho ani nedotkli ale nekdo to proste nosit umi tim padem si to muze dovolit a raduzka?? tyjo dyt co by nekteri z nas dali za odvahu tohle zkombinovat a prodat to i s navijakem!
    RADUZZKA: vypadas jako reditelka umeni kocko, - pockat dyt to vlastne ses! .)
    jeste bych chtela videt ty nausnice v detailu
    jinak souhlasim s pridanim bot na klinku a je to naprosto dokonaly! saty nemaj chybu!
    tak a zas cau, ja jsem se vyjadrila jen na prani .)
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    PISISKVOR: beru jako názor, ale 90. léta... mě tenhle klub vážně baví :)
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    MISSTY: docela by mě to zajímalo :D
    JONY
    JONY --- ---
    MADIETTA: hned je vidět komu to myslí :)
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    MADIETTA: no zatim asi ne.) ja bych s tim byla v pohode a kdybych chtela, tak bych tu fotku dodala,))


    a btw, kdysi jsem tu fotku mela, ale je to uz nejakej rok zpatky,)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISSTY: takže ty bys třeba nárok komentovat vůbec neměla? :P
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    JONY: proc? vzdyt uz to funguje v nejakych klubech, treba o fotografii - chces komentovat naval foto.)
    JONY
    JONY --- ---
    MISSTY: to by byla dosti prázdná galerie imho :)
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    myslim, ze v tomto klubu by se mela udelat na nastence galerie komentujicich a jejich outfitu...nechci tim vubec nikoho urazit, ale myslim, ze by to leckdy udelalo jasno ci radu si "koupit" .))
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    ty saty jsou hrozny, v necem takovym bych se citila divne i doma pri uklidu. ty boty k tomu...to snad ani nema smysl komentovat. me udivuje, kolika lidem se ty saty evidentne libi. verim, ze je to prijemnej matros (aspon z fotky to tak pusobi) a postavicka v tech satech je taky hezka, ale ten samotnej vzor...omfg. prijde mne uplne marny k takovymu kousku shanet boty a dalsi doplnky - primarne by se mely vymenit ty saty. prvni a posledni, co mne u toho vytane na mysli, jsou cool undergroundovy obchody s podobnym ekvipmentem, co se u nas vyrojily nekdy kolem pol. 90. let, meli tam hrozne "neotrely a nekonvencni" obleceni, co kontrastovalo s beznou konfekci. pro tehdejsi teenagery supercool, z dnesiho pohledu je to spis smesny.
    boha divam se na to znova, k takovejm satum lze jit leda bosky, k tomu vhodna obuv neexistuje
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RADUZZKA: Kdyz conversky, tak za me spis cerveny. Ale ja bych hlavne ty saty ustrihnul, ta dylka z toho dela neco co se mi nelibi.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    RADUZZKA: ještě za sebe bych viděla tyhle boty
    něco tak jinak nevím :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam