• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MEDVED007: Cool boutique, Dianthe
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    když jste u těch plesových vohozů....kam jít v Praze na plesové šaty ? po letech bych si potřebovala něco koupit a vlastně ani nevím, kde se to kupuje....
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Protože (světe div se) i já mám celulitidu a potřebuju vyhladit. Vloni v souvislosti s plesem jsem si prošla tu slepou uličku stahovacího prádla, abych zjistila, že v mém případě lepší službu prokáží moje oblíbené nezařezávající se brazilky a pevnější punčocháče.

    LORAIN: Nosím o velikost víc - 36, někdy 38. A ano - v některých partiích jsem bochánkovací a bylo to tak vždycky (i když mi bylo deset a vážila jsem sotva 25 kg). A ne, není to jen v mé hlavě, viděj to i jiní (např. chlap nedávno zkoušel, jestli by se mezi poslední věty před smrtí nedala zařadit i "Miláčku, ty máš tady takovej rozkošnej špíček:-).
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    BLONDYNKA: Coze, upnute pradlo smrdi? Ty jsi docela nechutna, osobo. Ze tobe se v upnutem pradle pari silikony jeste neznamena, ze to je nejakej standard.
    Nutis me to zduraznit, protoze presne takto potom vznikaji ruzny famy.
    fuj, ze ja sem vubec lozim
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: možná ani nechtěla :-) ono dost záleží na výšce!
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    LORAIN: to bych chtela videt teda. Mam kolegyni s velikosti 34 a fakt nema jedinej spek, je spis az moc stihla a snazi se pribrat
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MADIETTA: právě taky myslím, že by Edera mohla mít stejný "problém" jako já, protože mám pocit, že dostatečně malý stahovací prádlo nikdo nevyrábí. Jako jo, koupím si 36 (menší jsem nikde neviděla) a prostě mě to dostatečně nestáhne, protože normálně mám tak 34 (někdy 36). Že i 34 může být nepevná a bochánkovací, asi ještě nikoho nenapadlo :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: bodyshaper z Marks&Spencer, ovšem fakt nevím, na co TY bys je potřebovala. :P
    BOS
    BOS --- ---
    SARAJ: plisovanou koženou sukni beru :-)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    a co teprv když ho vytáhne
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    A co teprve takový svědění a pálení. To je teprve mrzení.
    SITH
    SITH --- ---
    KAIAFOX: a co ráno, po sundaném make-upu, to je úplně nejhorší :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ALTOR: A co takova push-upka, takove zklamani, ze?
    AIJA
    AIJA --- ---
    EDERA:
    Zimní kupuju většinou tyhle https://ariesmedishop.cz/zdravotni-moda/puncochove-kalhoty/mondy-star-60-puncochove-kalhoty-mk.html
    a tělové i černé "silonky" mají taky....asi 50Den.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    MIST: to ani nahodou neni nejhorsi. uplne nejhorsi je svleknout holku a zjistit ze tohle ma pod satama.
    TABBY
    TABBY --- ---
    EDERA: Kamarádka potápěčka mi říkala, že neoprenu smrdí, neb se do nich čurá, to máš na mysli?
    KFF
    KFF --- ---
    LORAIN: Co taková: http://www.mayda.cz/cz/eshop/sukne/sukne-plise-cerna ?

    Má i jiné barevné a střihové varianty. Pokud jseš z Prahy, kamenný obchod je v Panské ulici.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BERUSKA_CA: To bude vypadat asi jako když si navleče celotělovej neopren na potápění.:-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MIST: jezis zachod! Na ten jsem stastne zapomnela.
    Mela jsem babicku, velice sveraznou, typ stara panna. Ted si vzpominam, ze nejakou mirnejsi verzi vlastnila a prestala ji nosit pote, co jsem se ji jako petileta (ji bylo 85) naprosto bezelstne optala, jestli porad ceka na prince.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MIST: takze kdyz si nekdo vezme tyhle gumovy kalhoty a k tomu korzet, kudy se sadlo vydere ven? Chci to vedet? (Videla jsem zenu, ktera mela diky korzetu na zadech tri prsa, takze to asi nechci vedet.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam