• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARRI
    SARRI --- ---
    ILLUZE: pan je z Pelhrimova, ze? tez mam od nej pasek (uz nekolik let) .. jeho "rukopis" poznas hned .. jsem s nim maximalne spokojena, nosim ho dost casto a neni to na nem vubec znat .. originalni, vkusna a kvalitni prace ..
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    ILLUZE: a tip nam das? :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ACKO: EDERA: děkuji :) hlavně ten pán, co ho vyrobil - ten mne svým přístupem fakt mile překvapil

    už tam pokukuji po dalších dvou věcech...
    EDERA
    EDERA --- ---
    ILLUZE: Ten pásek je super!
    ACKO
    ACKO --- ---
    ILLUZE: koukám, že pásek už je doma;-)fakt pěknej.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BRUSINKA: Ta žlutá ti sluší.
    EVILMAGGIE
    EVILMAGGIE --- ---
    Co jsem koukala, střídá se tu spíš menší množství lidí a občas je to masakr (myslím reakce ostatních). Ale tak já se odvážím. :D Dnešní na poletování po pochůzkách.
    Koho by zajímaly detaily, hodím odkaz na blog.

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DR_NIKITA: ona je krasna cela
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    NEI: Ruce krasny
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Pletená kravata po dědovi.

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TEEAK: Jestlipak ty nejsi devadesatkovej architekt! Radit nekomu aby googlil, z toho uplne strika machisticka arogance.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BLONDYNKA: ty jo, comtessa, tak v tom obchode sem snad v zivote nebyla....a to mam u baraku outlet..
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SABATHSASULE: To je sympatická úprava.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MIDORI: Reserved, kratky chlupy cerna- mam
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MIDORI: tip .. třeba "aktuálně/ještě/už zase" nejsou "in" a tedy je ani jedno z klasických obchoďákových míst nemá v kolekci .. pokud jsi je "nikde" neviděla, budou je mít pravděpodobně tam, kde jsi je nehledala - a taková místa najdeš na googlu ;) .. třeba zoot.cz
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    TEEAK: tyjo dik, to by me vazne nenapadlo.

    Mela jsem na mysli bezny obchody typu Zara, Mango, HM, apod. Proste nekde v obchodaku. Nikde jsem je totiz nevidela.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    BLONDYNKA: napr.? tam, kde jsem byla, jsem zadnou nevidela
    AIJA
    AIJA --- ---
    MIDORI:
    Těch je...kterou myslíš? Z "berana" a kostkovanou?:-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nevite, kde bych sehnala takovou tu vestu - kozich?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam