• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MART1NKA: Moc pekny :).
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Chceli ste fotku trička z Reparády.

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    NAVARA: Já na sobě měla vínové večerní šaty pod kolena a lodičky na vysokém podpatku, můj doprovd měl padnoucí oblek. Bohužel Obecní dům na akci pustí spoustu turistů, kteří příjdou rovnou z ulice.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DALEEN: to že tě nevyvedla ochranka a nevymáchala v dehtu a peří neznamená, že to stačí :P
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KAIRRA: Stačí i kraťasy, kostkovaná košile, sandály a foťák kolem krku... a to bylo před dvanácti lety.... Cokoliv jako "malé černé" bude v pohodě :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KAIRRA: pod kolena stačí. ja som bola v lbd šífónových pod kolená a lodičkách a bolo to v poriadku. skús Jane Bond u Míráku, tam sa dajú zohnať šaty na tieto poloformálne udalosti (slušné, ale žiadna veľká večerná). síce v poslednej dobe išli dole s materiálmi, ale furt sa tam dá vybrať.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    prosím o ověření domněnky: na jeden z větších koncertů Pražského jara (Obecní dům) stačí jednoduché šaty barevné, ne letní? Vadí délka pod kolena nebo by měly být dlouhé? Musím sehnat v předstihu, v obchodech zrovna není moc sezóna..
    BONIE
    BONIE --- ---
    po dlouuhé době někde v kabince .) (a venku zase zima.. :/)

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    EDERA: ono by pomohlo kdyby ty silonky byly aspoň antracitove a nebyl tam tak prudký kontrast jaký dělají telovky, a jsou v tomto počasí i praktičtější protože jsou na nich min vidět cakance
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLONDYNKA: Nepochybně byly, ale v tomhle počasí mě neurážej ani uzavřenější boty.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    JIGGYBIGGIE: jiné boty, v tomhle vypadáš jako kopytnatec
    GANDALFSEDY
    GANDALFSEDY --- ---
    hlavne nezapomenout knee pads na takovej job ....
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    JIGGYBIGGIE: a ruku z kapsy.... srry, musela jsem.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    já bych nedal doma ten foťák zase
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JIGGYBIGGIE: Zkusila bych neprosvitajici pradlo, jinak cajk.
    JIGGYBIGGIE
    JIGGYBIGGIE --- ---
    Co myslíte, zítra na pohovor? Úředničina, administrativa

    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FLOE: je to nejlepsi))) ted sem stravil o vikendu na ceste 8hodin a uz bylo teplo a v dzinach by to bylo tejrani myho tela))) teplaky a kecky foreva)) ps: island se taky chystam.
    FLOE
    FLOE --- ---
    AKISAN: Ja te tak strasne chapu. Tam kde ziju nosi temer jenom leginy a teplaky, proste je to tu Rejoice Islandu a ja jsem si na to strasne zvykla a je mi predem uplne trapne, az si vlezu na 3-7hodin do vlaku v teplakach :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ALENNAI: poolepsim se ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam