• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    EDERA
    EDERA --- ---
    BLONDYNKA: Nebudu - stejně jsem byla nepochopena.:-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Tisícovky secvaknout zlatou sponou. Kartu na naporcování dobroty vždycky někdo půjčí.
    EDERA
    EDERA --- ---
    JAKE_UP: Tak já si jen vzpomněla, co se k tomu nabízelo při posledním kole. A pak jsem si vás zaměnila. Tak nic - cílem je odradit SITH. Co nějaké pěkné pouzdro na doklady na krk?
    http://www.e-army.cz/pouzdro-na-krk-e212/
    Pouzdro na cestovní doklady na krk - peněženky AHAL
    https://www.penezenky-ahal.cz/328-pouzdro-na-cestovni-doklady-na-krk.html
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EDERA: Však já píšu, že tenkou peněženku mám. Ale nezazlívám ti to, pohledem na to kožený pouzdro jsi musela oslepnout.
    EDERA
    EDERA --- ---
    JAKE_UP: Tak třeba Tě to odradí natolik, že to s tou peněženkou ještě přehodnotíš.:-) Tenká peněženka s jednou kreditkou, jednou občankou (o velikosti kreditky) a tisícovkou by se do zadní kapsy šortek vejít měla.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EDERA: No to snad ne.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MAR_TINA: No, co ti k tomu... Hubenej kluk nebude mít ani na opravdu silných stehnech kdovíjak objemu. Tyhle šortky by v klidu mohli nosit hokejisti. A o těch si asi nikdo nemyslíme, že by neměli svaly na nohou/zadku.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SITH: To se taky řeší furt dokola - že nejpraktičtější by byla ledvinka, kdyby to nebylo čiré peklo.:-) Co nějaký kožený pouzdro na opasek?
    Kapsy na opasek - Greisi
    http://www.greisi.cz/kapsy-na-opasek/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAKE_UP: jsou od pohledu strašně úzký. To už chlapi vážně nemají svaly na stehnech a zadku? vyšly dřepy z módy?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SITH: Já mám tenkou peněženku - karta, peníze, bez mincí. Na doklady seru. Ale co už jsem si kolikrát všimnul, že spousta chlapů má potřebu v peněžence nosit účtenky snad od všeho, co kdy nakoupili, takže často dělá kilo papíru do sběru. Tomu nerozumím.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SITH: Nějaké tenké pouzdro na doklady/pas. Nebo kapsička se zipem, jakoby na drobné.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SITH: delaji se clipy s kapsickou na (tusim) 4 kreditky.
    SITH
    SITH --- ---
    otázka spíš pro chlapy, co nenosí kabelku, ale musí mít vše jen po kapsách. Kam v létě s dokladama? (tj. jen kreditka, občanka a papírový litr?). Peněženka je moc tlustá a v těhle šortkách to dělá strašné bubliny
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Toto imho taky bude nějaký normální materiál. https://www.lepremier.cz/shop/category/obleceni-sortky-50 Ale pravda, nemají kapsičku na rambo nůž ani větši kapsu na kápézetku.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    krátké kalhoty používám od Carhartt a píšou 100% cotton, mám patery a jiné jen tak nekoupím
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    VESPER_INDIGO: Již delší čas používám Clawgear Field Short (mám tuhle khaki a černou variantu) a nemůžu si je vynachválit. Původně kupované pro práci, ale myslím, že vzhledově snad nikoho neuráží ani při nošení ve městě. Sice si připlatíš, ovšem ta švýcarská kvalita (šitá v Indonésii) tam přeci jen je. Teď tam čtu složení 65 % Polyester 35 % bavlna, nicméně já to má u těch svých 50 na 50. A větrají pomalu jako sukně. Navrch k tomu trojité hlavní švy, zipy kryté légou, speciální úzké kapsy na nůž po stranách se zpevněným okrajem, na dotek příjemný měkčený pas se schopností absorpce vlhkosti, vnitřní utajená kapsa na doklady apod. Ostatně, projeď si fotky z odkazu - je jich tam mrtě a všechny ty detaily jsou tam krásně nafoceny.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Ja osobne si kratasy dost casto delam z dlouhejch gati, delku si muzu ustrihnout podle chuti.
    EDERA
    EDERA --- ---
    JAKE_UP: Já bych to nezatracovala - v řadě případů to poskytne benefit, že se nemusíme dívat na něčí hnusný kolena. Minisukně taky nesluší každé ženské.:-P
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JAKE_UP: achtak. dekuji za nazor. pokud se nekdy na ulici potkame se ti osobne a uprimne omluvim ze te pohorsuji svym vzhledem.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEXXA: Protože je to hnusný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam