• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LILY28: to se fakt nepovedlo. Každý kousek zvlášť je pěkný, ale dohromady to vůbec nefunguje, košile téměř business vzhledu zkombinovaná s něžnou tylovkou působí jak pěst na oko, navíc jak podotkla KAIAFOX, se bílá tylová sukně, nejsi-li nevěsta, fakt nehodí. A pokud jsi to vyfotila už ve finálním stavu, tak ty příšerně střapaté vlasy ještě k tomu... prostě jednotlivé ingredience včetně tebe prima, dohromady je to jak pejsek s kočičkou, když dělali dort.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Btw porad plati, ze na svatbu bila ne e, obzvlaste ne bila tylovka, ve kterych se dnes vdava kazda druha. Muzes zmast svatebcany a za to te nevesta nebude mit rada ;).
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    V tomhle pripade uz bych spis prosila o ranu z milosti...
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    LILY28: Vzala bych si jiny vrsek, sukni vytahla vys, a poprosila nevestu o svoleni..
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Na svatbu

    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CHEVALIER: já mám velký provoz
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ja se Ti nesmeju, ja televizi nemam zadnou, ale CRT v beznem provozu je dnes proste rarita, tot vse...
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Do prace

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    _JULIE_: oo, dekuji .-] ale aby nedoslo k nejakymu nedorozumeni...nejsem autorkou tech bilejch .-]

    MONROE: dik
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    SARKALINA: jsi nejšikovnější a ještě krasavice :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    druhej vohoz na predpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredvcerejsek

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    jeden vohoz na predpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredpredvcerejsek

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    PETR_TNT: Aquascutum
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETR_TNT: V Peek and Cloppenburg se da vybrat relativne slusne za pricetny penize s tim, ze se z kabatu po roce nestane neforemna hadra.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    má někdo tip na dostupný zimní pánský kabát?
    KLEER
    KLEER --- ---
    Dnes hodne cool

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BLONDYNKA: nesouhlasim s tebou, ale ten oblecek mas na tom linku stylovej takze za mne plus
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BLONDYNKA: mně evokuješ, žes jsi dlouho nepíchala. udělejte si dneska s manžou hezký večer
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam