• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ETERNITY: nejsme znalec sárí, ale řekla, bych, že ok...

    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GRANTORINO: nemaj to nektere nejak divne namotane? No, stejne je nelepsi ten krsnak v crocsech:))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    kamarádka byla nasvatbě, kde byl tenhle dresscode, podle mě to sluší každému v sárí prostě, nemůžu si pomoct :), nevěsta jeovšem tanenčice indického tance, takže stylově
    tady bych řekla, že si částečně kupovaly stejná sárí..

    GIO
    GIO --- ---
    LORAIN: leprikorn.))
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: Ja byla jen na svatbe MODRA a na svatbe CERVENA, jinak mam nastesti taky pricetny okruh kamaradu :-D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Koukam, ze bych mela asi rychle podekovat vsem svym kamaradkam, ze jsou pricetne i v dobe svatby, a vic nez z jednotne barvy obleceni se raduji z pritomnosti jim milych lidi.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BERUSKA_CA: Můj bratr měl zelenou a oranžovou. Před deseti lety. Peklo pekelný to bylo. Je mi moc líto, že nemám žádnou skupinovou fotku, to bych vám skutečně přála vidět každýmu, kdo si ty barevně laděné svatby ordinuje.
    EDERA
    EDERA --- ---
    ACKO: Asi bych si pořídila světle šedé univerzální a ladila jen ty doplňky.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    A co teprve kdyz si nevesta vybere dve barvy, ktere k sobe absolutne neladi. Kamaradka v kvetnu mela tmave modro-oranzovou svatbu. Oranzova byla pastelova. Ton, sytost, no proste i malo citlive oko videlo, ze tady neni neco v poradku. Obelstila jsem to tmave modrymi saty se zlatym kontrastem a nevesta byla nastesti nadsena. Ale fakt by mne zajimalo, ve kterem Elle tohle vyhrabala.
    GIO
    GIO --- ---
    ja fakt nepotrebuju vysvetlovat, jak je zluta supr, mi prijde ohavna, kor na svatbu:) ale jiank je mi to jedno:))


    jinak ano, byt tam pozvana, mam zlutou kabelku nebo kytku na klope(ve vlasech) a partner kapesnik v saku, myslim, ze ladit to do pole doplnku uplne vystaci a ucel to splni.
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    Před nedávnem jsem byla na svatbě, kde nevěsta, ženich a jejich nejbližší měli vždy nějaký žlutý doplněk. Pro ostatní nebyl nařízen žádný dresscode. Musím říct, že se mi to fakt líbilo. Takže za mě žlutá ano, ale nic se nemá přehánět. Foto ze svatby odkazem.

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    GIO: Kamarádka žlutou/limetkovou/zlatavou/okrovou miluje už asi od dvanácti, vlastně co ji znám, a bez toho, aby měla na sobě aspoň něco tý barvy (třeba aspoň zlatý oční linky, to teď v létě frčelo :)), prakticky nevyleze z domu. Všichni už si na to u ní zvykli. Je architektka a myslím, že vkus i styl má. Jinak vzhledem k tomu, že byla ta svatba zároveň zero waste, bylo teda zdůrazněno, že žlutá neni úplně povinná (právě aby si někdo zbytečně nekoupil nějakou kravinu, kterou už pak nikdy v životě nepoužije, což mi připadalo fajn), ale je fakt, že se všichni snažili se do tý barvy trefit. Osobně barevně laděný svatby taky nemám moc ráda, ale když se mi žení/vdává někdo, koho mám ráda, snažím se respektovat jeho přání, je to jeho den.
    Mimochodem vlastním pohledný žluto/okrový svetr a když jsem učila jednu psycholožku němčinu, řekla mi, že tato barva lidem vysílá pozitivní signály a vydává zprávu "mám se ráda" :) To on se má asi Dan taky moc rád!
    ACKO
    ACKO --- ---
    EDERA: Jojo, svatby na která chodí dcera svým kamarádkám jedině v tématické barvě, všechny, už má doma troje zbytečné šaty.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ALEXIS: jnj, jenze prani nevesty je ta nejzradnejsi vec na svatbach, nesplnis, nastves... kdo to ma poslouchat...ja to vzdala. Uz davno. Tyhle docasny ztraty soudnosti a inteligenci jsem schopna pobrat, kdyby jim to zustalo i po te svatbe, tak je to jasna konecna - minimalne na dobu urcitou:d
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: tak jidla musi mit pribeh, svatby musi mit motiv a barvu..jinak to neni to ONO.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIO: každý, kdo hostům určuje barvu / druh oblečení na svatbu, by jim ho měl pořídit a zaplatit. Korm toho i v té americe se do barvy strojí družičky a ne celé famílie.

    ALEXIS: a nejhorší je hromadná fotka hostí do barvy, na které se tluče 40 odstínů zelené. ;) Ale zelená by mě rozhodila nejméně, listí máme na zahradě dost.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GENEVIEVE: zelenej je hromada odtieňov a na každého sa nejaký nájde... :)

    nedávno sa vydávala kamarátka a v informáciách mala napísané, že ocení, ak prídu svadobčania v zelenej, nie priamo diktát a skoro každý si zohnal niečo zelené, či už to bola veľká spčasť oblečenia alebo vreckovka do saka... to bolo fajn, že tam nebol priamo diktát, len vyjadrené prianie nevesty :)

    naopak pozvaní hostia už boli tak zblblí trendami, že sa iniciatívne pýtali, aká je téma svadby, na čo na nich nevesta nechápavo hľadela a od istej chvíle už odpovedala len "Zelená. Téma mojej svadby je zelená!" :-D
    GIO
    GIO --- ---
    MOODYCAT: asi byla z Ukrainy.


    ALENNAI: porovnavas neporovnatelne.) navic to umele svetlo dela sve.)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jako tématické svatby jsem zažila a to mi přijde fajn, ale je pravda, že díky larpové komunitě nemám problém sehnat kostým. A nebo si ho půjčit, za pár kilo v půjčovně.
    u těch barev mi to přijde už takový hodně nekomfortní. Každýmu sluší něco jinýho a mě někdo říct, ať přijdu v zelené, tak budu vypadat, že za hodinu zemřu (jsem dost bledá normálně, zelenou nenosím, protože mi hází fakt divný barvy do obličeje a lidi se mě ptají, jestli nejsem nemocná)... jakože požadavek "přijďte v oblečení jako na letní slavnost/formální/atp mi přijde ideální no...
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    GIO: de to...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam