• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KATIA
    KATIA --- ---
    MAR_TINA: holt zvyk je železná košile:-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KATIA: tak tady se nebavíme o tom, jaký druh mísy si zvolím domů, aby to bylo zdravé, ale jak zareaguji, když přijedu do dálné ciziny a spatřím jiný druh mísy.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KATIA: myslíš ten, jehož výsledkem je rozbitý záchod, zlámané nohy a posrané okolí? Aha....
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BERUSKA_CA: mě ne :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    LUCIASHECK: Me spis uprimne zajima, jak to delaji tehotne.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    LUCIASHECK: Kozacek:)

    Mno ale tak jsme to probrali vrchem dolem (doslova), ve Vegete se vytreli a ted uz se muzem vratit k Vohozu... ne?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KATIA: zjevně ne tehdy, když tě musí ošetřovat se zlomenou nohou :-D
    KATIA
    KATIA --- ---
    BLONDYNKA: jejich způsob vykonávání potřeby je zdravější, tak ti nevím;-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    BLONDYNKA: jejich způsob vykonávání potřeby je zdravější, tak ti nevím;-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FEFERONIE: zas je to taky při koncentraci lidí a z toho vyplývající hygieně vcelku logický řešení...
    MAR_TINA: viz výše-myslim,že seš buď naučená,že sedat si je ekl (všichni ostatní) nebo sedat si je občas ok a občas ekl, dle konkrétní situace (evropani)-a u tureckýho záchodu je zjevný,že sednout si je ekvivalentem sednout si do mísy...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Vzhledem k nutnosti býti korektní jistě nechceš slyšet, že jsme se naučili používat mozek.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    EDERA: Ne.
    Ale je zajímavý, že ti Vietnamci nebo Číňani napíšou anglicky cedulku, že použité ubrousky nemáš splachovat do záchodu, ale k čemu všemu se tam dá použít ta sprcha, to už nenapíšou.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SPIKE411: To snad dělají jen Řekové s tou jejich specifickou kanalizací, ne?
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    SPIKE411: někde jsem četl, že je naše západní civilizace v historii lidstva ojedinělá v tom, že si utírá prdel suchým papírkem. Je to jako kdyby si člověk máznul hovno na tvář a pak místo umytí použil papír na setření
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: Představuju si, co si asi říkají asijské ho(s)telové uklízečky, když vybírají po těch vzdělaných běloších posrané ubrousky z košů. (Aneb ta sprcha na hajzlu by asi taky chtěla návod k použití.)
    EDERA
    EDERA --- ---
    IDENTITY: Taky jak vidíš, z toho mám trauma i po sedmi letech.:-) Zvlášť, když jsem tu stařenku chvilku před tím pustila ve frontě před sebe. Poprosila mě o to slečna, která ji doprovázela a podpírala a která byla tak krásná, že jsem si říkala, jak je vůbec něco takovýho možný. Jo, každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FEFERONIE:
    BERUSKA_CA: přemýšlím, co máme v nervové struktuře jinak, že dokážeme nesedat na turecký záchod i bez návodného komiksu.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    FEFERONIE: Lezou nahoru a drepi na prkynku potvrzuji. Kdyz v Singapuru instalovali evropsky typ zachodu, museli pridat obrazky. Mistnim to pri splhani nahoru obcas uklouzlo a ve spitale museli vysvetlovat, ze si u vykonavani potreby zlomili nohu.

    A my teda nasli hovno uprostred zachodu v letadle. Pasazeri byli z "pasu neklidu", kde se taky trousi jak to prijde. Jedine, k cemu jsme hromadne dospeli:
    Clovek vylezl na misu, kde se nemohl otocit a tak konal jak byl, tedy nosem ke stene, a holt minul.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    FEFERONIE: Spina od bot je jeste to lepsi co po nich na prkynku najdes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam