• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    ALENNAI: Nila
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    DEB: ale kde?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    DEB: Sehnat dobrý klobouk v Praze aby nestal jak v Tonaku a nebyl jak vytaženej krávě z trávícího traktu (zoot) není lehkej úkol.
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    PAKOBYLKA: souhlas :)
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    FEFERONIE: líbí se mi vrchní část (od pasu nahoru) i spodní část, akorát ne dohromady
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    FEFERONIE: Obdivuju sukni. Perfektní.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DEB: zarazeny je pro ucely fotografie, ale dekuji za ucast
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Klobouk

    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    MADIETTA: Sekne ti to! :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Taky mam jeden vohoz z Iranu. :-)

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NE7RA: tyjo jak si zvyknes na ten satek na hlave :D ne vazne, ja mam jenom na dalku a vyndavam je jenom na chvilku vzdycky, takze slunecni bryle jsou nutnost... bez tech by tam clovek chcipnul a palili by ho oci a zrovna jsem si nasadila asi i ty na dalku abych se pokochala horizontem :D nahoda... normalne to nenosim... je to momentka, tak jsem se na to nejak nevystrojila :))//jo a ty saty nosim do práce i v Praze// bez šátku :))
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    GRANTORINO: bryle pres bryle? :) skvely
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    tyjo, co se to tu rozjelo za debatu :DDD.. vy zase perlíte.
    ohoz z Íránu.. šaty i šátek černej už odtamtud



    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GIO: Hlavní důvod byl teda ten, že když jsem k tomu zkusila černé, připadala jsem si jak sicilská vdova :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    GIO: Jo, už včera jsem si nad tou fotkou říkala, že si ty nude lodičky ale fakt konečně budu muset taky koupit.:-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KATIA: Skutečnost, že civilizovaný průměrně blbý tvor by měl být schopen pochopit, že nemá lézt nahoru na hajzlovou mísu, anžto k tomu není určena, a že tedy buďto musí v daných podmínkách vykonat potřebu vsedě nebo odejít srát jinam (třeba k sobě domů do pralesa), kterážto skutečnost tvoří pointu mého postu, je zjevně nad tvoje chápání, že.

    Chceš-li argumentovat zdravím nade vše (tedy nad obecný požadavek nějakého přijatelného stupně čistoty, nerozbitosti veřejně užívaného příslušenství apod.), dostaneš se tímto způsobem do zajímavých dilemat - jako třeba jestli je požadavek zdravosti sraní dotyčného nadřazen požadavku drtivé většiny (stále ještě) místních obyvatel na to, aby nemuseli šlapat v cizích hovnech a sedět na rozbitém záchodě pošlapaném od nepřizpůsobivých opic jedinců. Asi nechci znát tvé priority, za sebe říkám, že kdo se neumí přizpůsobit, ať klidně chcípne na zácpu.
    GIO
    GIO --- ---
    MADIETTA: to byb jako šlo! a kvituji ty bezove boty, super ti to protahuje nohy.)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MADIETTA: Super!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: a housátka byla?
    Neskutečně ti to sluší. Vypadáš sice skoro na 30, ale což.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nenechte se ve fekální debatě rušit. :) Vohoz na včerejšek

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam