• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    PAKOBYLKA: souhlas :)
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    FEFERONIE: líbí se mi vrchní část (od pasu nahoru) i spodní část, akorát ne dohromady
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    FEFERONIE: Obdivuju sukni. Perfektní.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DEB: zarazeny je pro ucely fotografie, ale dekuji za ucast
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Klobouk

    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    MADIETTA: Sekne ti to! :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Taky mam jeden vohoz z Iranu. :-)

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NE7RA: tyjo jak si zvyknes na ten satek na hlave :D ne vazne, ja mam jenom na dalku a vyndavam je jenom na chvilku vzdycky, takze slunecni bryle jsou nutnost... bez tech by tam clovek chcipnul a palili by ho oci a zrovna jsem si nasadila asi i ty na dalku abych se pokochala horizontem :D nahoda... normalne to nenosim... je to momentka, tak jsem se na to nejak nevystrojila :))//jo a ty saty nosim do práce i v Praze// bez šátku :))
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    GRANTORINO: bryle pres bryle? :) skvely
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    tyjo, co se to tu rozjelo za debatu :DDD.. vy zase perlíte.
    ohoz z Íránu.. šaty i šátek černej už odtamtud



    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GIO: Hlavní důvod byl teda ten, že když jsem k tomu zkusila černé, připadala jsem si jak sicilská vdova :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    GIO: Jo, už včera jsem si nad tou fotkou říkala, že si ty nude lodičky ale fakt konečně budu muset taky koupit.:-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KATIA: Skutečnost, že civilizovaný průměrně blbý tvor by měl být schopen pochopit, že nemá lézt nahoru na hajzlovou mísu, anžto k tomu není určena, a že tedy buďto musí v daných podmínkách vykonat potřebu vsedě nebo odejít srát jinam (třeba k sobě domů do pralesa), kterážto skutečnost tvoří pointu mého postu, je zjevně nad tvoje chápání, že.

    Chceš-li argumentovat zdravím nade vše (tedy nad obecný požadavek nějakého přijatelného stupně čistoty, nerozbitosti veřejně užívaného příslušenství apod.), dostaneš se tímto způsobem do zajímavých dilemat - jako třeba jestli je požadavek zdravosti sraní dotyčného nadřazen požadavku drtivé většiny (stále ještě) místních obyvatel na to, aby nemuseli šlapat v cizích hovnech a sedět na rozbitém záchodě pošlapaném od nepřizpůsobivých opic jedinců. Asi nechci znát tvé priority, za sebe říkám, že kdo se neumí přizpůsobit, ať klidně chcípne na zácpu.
    GIO
    GIO --- ---
    MADIETTA: to byb jako šlo! a kvituji ty bezove boty, super ti to protahuje nohy.)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MADIETTA: Super!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: a housátka byla?
    Neskutečně ti to sluší. Vypadáš sice skoro na 30, ale což.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nenechte se ve fekální debatě rušit. :) Vohoz na včerejšek

    KATIA
    KATIA --- ---
    MAR_TINA: máme...a ve sklepě ukrytý turecký záchod, kam chodíme tajně :-))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KATIA: což poněkud koliduje s touto mapkou FEFERONIE: Ledaže by měli dostatek čistých potůčků, do 50 m od bydliště.

    (O bidetu a bietové spršce jis už slyšela?)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KATIA: Ty máš manžela odněkud odtam nebo čím jsi docílila tohoto stupně vymytí mozku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam