• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    rozhodně vyčesaný vlasy, a nějakej jednoduchej (jednořadej) náramek...klidně zlatý doplňky, to bych nechala na slečně ,)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    perlový náušnice
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MIDORI: Dlouhý stříbrný náušnice a včesaný vlasy.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Jaky byste zvolili doplnky k temhle satum? Barva tmave modra. Asi jen nejaky nausnice stribrny?


    Tmavě modré maxišaty s krajkovým topem AX Paris | ZOOT.cz
    https://www.zoot.cz/polozka/372603/tmave-modre-maxisaty-s-krajkovym-topem-ax-paris-3
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    LUCKYSWEETY: Děkuju, je to Stradivarius.
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    SRETSIS: Supr triko, odkud prosím?
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Office nuda zpestřená nahou kůží.)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SRETSIS: Chvalim! :)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Nejdřív se zdály nudný, ale pak se ukázalo, že umí dělat zábavný křivky.)

    TARGI
    TARGI --- ---
    KOUDY: to on byl taky, ale zas férovej, a za tři roky co jsem pro něj dělala jsme neměli jedinej problém, teda jo, když jsem mu přinesla papír s výpovědí. Dohodu mi roztrhal a přestal se se mnou bavit. :)))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TARGI: to te lituji. Ja sem dost prisnej sef :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    KOUDY: až děsive mi připomínáš mého ex šéfa :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    na Václaváku jsem to celkem musel probrat, než jsem našel jeden (1) vhodný k trenchcoatu - ale ten pak sloužil dobře, než jsem ho někde nechal :(
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DEB: Tonak teď nově spolupracuje i s Baťou. Koupila jsem si tam nádherný červený klobouk. A baťa je na každém rohu. Jen nabídka taky není úplná. Spíš bych řekla, že pro Baťu mají samostatnou kolekci.
    GIO
    GIO --- ---
    SOFIJKA: porovnej s webovkami..
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    No a co evropské modely stetsonu? Ke koupi v obchodě vedle pasáže metro. Mne Tonak několik let po sobě natolik neuspokojoval že jsem přešla ke konkurenci. A teď Stetson a Mm Mosbacher vede.
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    GIO: kterou prodejnu myslíš? ta na Starym Městě má hodně omezenej výběr, v podstatě jen jejich neluxusnější zboží. jestli se teda něco nezměnilo od tý doby, co jsem tam byla naposled.
    GIO
    GIO --- ---
    DEB: jj, jen ze v podnikovce asi budou mit vsechno co ted delaji. nevim, jak omezena je ta nabidka ve vnitrobloku,a le dobre vedet, ze lze na ne narazit i jinde.
    GIO
    GIO --- ---
    Tak Tonak ma v Praze i svoji podnikovou prodejnu. kazdopadne j eto sazka na klasiku a kvalitu. a letosni podzimni kolekce je fakt krasna.
    KLEER
    KLEER --- ---
    Zmijozel :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam