• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    MABLUNG: na trošku vzdálenější pohled jsou to jednoznačně souložící sobi. Uznávám, fotka se úplně nepovedla :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    MABLUNG: a kopr... Mamuti ve prece jedli s koprovou omackou :D
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    HUDOUS_ML: Co to na tom je? Dinusauři zkřížení s jednorožci?
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    Taky uz mi přišel vánoční svetr! Za 14 € :P

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    VON_GILOTINE: Já jsem si to přečetla a chápu z toho, že kočky jsou čistě bytový. A jako vysvětlení přezouvání harantovi mi to přijde docela oukej. Nic k řešení.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    A tohle fakt řešíte, potože má dítě doma bačkory? o_O
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    KAIAFOX: neco ti sviti v rozkroku :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Uplne si predstavuju, jak narvu kocce dva lexauriny, abych ji omamene mohla vecpat pet benadrylu a nasledne ji VYKOUPAT.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Ale jako jo, taky tu kočku umyju, když je fakt zahnojená, protože se mnou spí v posteli a samozřejmě nikdo nechce mít na polštáři bahno a kousky sežraných myší, žejo. Na druhou stranu, my lidi nosíme z té ulice úplně stejnou špínu a bordel, nikdy se tomu nevyhneš úplně, nesmí se to přehánět a člověk se z toho nesmí zbláznit. Mmch přehnaná čistota je imho pro zdraví horší než trocha špíny.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BLONDYNKA: tak to je no. když nechceš doma čurbes, musíš pořád utírat ťapky. já jsem v zimě často klopila labradora do vany (s vypětím sil :), protože míval i špinavý podvozek. všecko je něco za něco
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Musíš pěkně umývat ťapičky po každém vyvenčení. Good luck :-D

    Minule se mě ptal můj muž takhle o půl čtvrté ráno, když kočka škrábala na okno do ložnice a já ji pouštěla dovnitř v totálním polospícím komatu (venku samozřejmě pršelo jak svině), jestli jsem jí umyla nohy. Chvíli jsem zvažovala, že ho zadusím polštářem, pak jsem to naštěstí zaspala :-)
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    KAIAFOX: Nedá mi to se nezeptat. Kdybyste měli psa, po každém venčení ho koupeš v savu? :]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nojo, ale jak přezuju kočky?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KAIAFOX: To schvaluju, já vyhazuju haranty i s chlapem rovnou ven, ať se přezouvají za dveřma. Kdo by chtěl mít doma fuje z ulice, přesně tak, ještě by se kočky a myši a močata nakazily!
    Tak!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BLONDYNKA: Dasenka se totiz prezouva na chodbe, protoze ma doma kocicky a nechce jim domu nosit parazity a vsechny fuje z ulice (a tudiz i sobe, protoze kocicky vlezou vsude, vcetne polstare) ;).
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KAIAFOX: Tady Orel. Dášenka jde celou dobu v bačkůrkách, přepínám.

    :-)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Lepsi ponozka na hlave, nez jelen na hrudi ;D.

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SITH: Influensvetr
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAGASAWA:
    SITH: Uz davno..:))
    SITH
    SITH --- ---
    NAGASAWA: influencer :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Z Koudyho se stal trendsvetter koukam...
    NASTY
    NASTY --- ---
    LENIEUX: Je cool, ale na 70% aktylu a 30% vlny za 2700 Kč hážu bobek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam