• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    VAJCE: jj je to takova staroruzova a fotky to dost dobre nezachycuji..
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    GIO: tak to hodne zkresluje, vidim fakt bezovou :D
    GIO
    GIO --- ---
    VAJCE: ty boty jsou ruzove.. mela jsem ruzovy naramek, bile nausnice, sedy svetr, cerny kabat a sedou salu.)
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    GIO: me se to k sobe moc nelibi...bezova bila cerna...docela se me to bije...pokud jo, tak doplnky v ty bezovy....todle je na me divne sterilni a rozbity
    GIO
    GIO --- ---
    MADIETTA: ony na fotce hrozne klamou,a le ve skutecnosti jsou strasne zajimave a jako bonus pohodlne.)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GIO: tyjo, ty boty se mi vůbec nelíbily, kdyžs je dala do diskuse vedle, ale uznávám, že takhle dohromady je to super.
    GIO
    GIO --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SRETSIS: Třeba:



    nebo (tohle mi přijde jako tvůj styl, ale chce to střevíčky na podpatku):



    a tak...
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    VAJCE:
    SABATHSASULE:
    BLONDYNKA: Ja myslim, ze lidi maj o tyhle akci trochu prehnany predstavy:) Nic nedostavam ani nepredavam, jdu se tam jen podivat a popit/pokecat s kamaradama.

    Klidne mi ale jeste neco doporucte, porad stiham nakupy. Rada se dozvim, jakej vyssi level by mi slusel.)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    SRETSIS: ty si ocividne muzes oblict skoro cokoliv a bude sluset,ale jak pise zuza, zkus jit jeste trochu vyse, tohle me prijde, jako by jsi sla s kamoskama na bar :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MIDORI: A ja prihodim jeste Ingolstadt village
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    VAJCE: :DD ano :D urcite by neco vymysleli :))))
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    SABATHSASULE: toho tvyho kamose co sem mu delal nabidku ne? :DDD
    POZITRON: ne jen se se zuzou zname a ty neznas nas humor...thats all
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    SRETSIS: Klidne nohy i paže, ale zvolila bych vyssi level oděvu, tohle je takovy "na kafe"
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    VAJCE: MUDr.Dolezal, ale pokud chceš taky takovy tak ti doporučim spis Forme clinic :*
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MIDORI: Leda Pandorf, tam se obcas da.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SRETSIS: Nechtěla by ta událost trochu lepší oblečení než tohle? Nohy i ramena dobrý, ale chtělo by to šaty/ohoz o dva levely výš.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Nemáte někdo tip na nějaký outlet v Rakousku nebo Německu v nějaké rozumné vzdálenosti od Prahy?
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    SRETSIS: ...nohy....
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    SRETSIS: ma to cenu se oblikat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam