• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VALENTINA: Mívali jsme doma různé věci, i staré, ale přece jen, po nějaké době se to vždycky probralo a vyhazovalo, ono to fakt už po čase bylo divné, smrdělo to starobou, ať to bylo uložené sebelíp, a nedalo se to už na nic nikdy použít. Navíc, kdyby to člověk všechno schovával, tak by potřeboval samostatný barák jen na tohle.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Jakože maškarní kostým neva, že je zmačkaný a fuj? No jak myslíš, pro mě "ples ve stylu padesátek" evokuje třeba aspoň (když teda ne velkou róbu)

    nebo
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BLONDYNKA: třeba jí vytáhla ze skříně po babičce, ne? moje babička ukrývala nejrůznější věci, které se můžou hodit.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    BLONDYNKA: konecne je v tvy odpovedi vic vtipu nez jedu. gratuluji, postupujes bez ztraty kyticky. :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: dyť je to maškarní kostým a ne oblečení do práce.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SLASTE: Mno, mám svoje hrůzy alespoň vyžehlené, ale předmětem mé úvahy bylo spíš to, že terylénová sukně z padesátých let bude s největší pravděpodobností už dost zteřelá a tyhle materiály taky docela zasmrádají, skladovat je tudíž téměř šedesát let je úkaz docela zajímavý a vzít si to na sebe mi připadá docela ekl. I to je pochopitelně věcí názoru. Ovšem, od slečny, která se strojí, jako by jí bylo padesát, to musím samozřejmě brát seriózně :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SITH: pasek nosis stejne naruby jako ja proto se ptam.
    SITH
    SITH --- ---
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    BLONDYNKA: co si tak pamatuji (jsem videla), disponujes taky celkem hruzami.. ale nikoho to nefascinuje, nebo se tomu nikdo ani moc nedivi.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Fakt je, že na té sukni je špatně úplně všechno, od pokrčenosti přes barvu po příležitost. Fascinuje mě, že někdo takové hrůzy schovává, a ještě víc to, že si je někdo poté fakt vezme.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SITH: jses levak?
    SITH
    SITH --- ---
    KLEER
    KLEER --- ---
    IKI: mas pravdu no. Sukně ale bohužel byla pouze vypujcena a vzhledem k jejimu puvodu a materiálu jsem si nedovolila ji vyzehlit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KLEER: naprosto úžasný
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    IKI: tak dovedu si představit, že vyžehlit původní padesátkový materiály nemusí být tak jednoduchý nebo trvalý jako dneska...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KLEER: najs!
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    KLEER: Za me plusovy body za dobovy originaly. :)
    To slecna vlevo za tebou se s tim neparala a ma cerny leginy a pres ne cerny mini. Kam se asi v padesatkach nosilo tohle? :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KLEER: dobre ty:)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    KLEER: Nerozumím, proč je dobové všední oblečení vhodnější než nové plesové šaty podle dobového střihu.
    IKI
    IKI --- ---
    KLEER: Roluju, pěknej účes, slušivý perličky, tričko a pak... pak jsi mne nasrala.
    Jdeš na ples a nevyžehlíš si?
    Nahoře huj..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam